Ekonomi
Kompani tejra ajrore me desinatine të reja
Kryeministri Mustafa: Duam të lidhemi me autostradë me Serbinë
Haradinaj: Të krijohet ambient i sigurtë për investime
Përkrahja e FMN-së nuk do të mungojë
460 grante për mikro – biznese
Posta kërkon anëtarësim në UPU
Qytetarët, gati 2 miliardë euro kredi
Jahjaga: Kosova po tërheq investitorë dhe njohje (video)
Taksa të reja të sigurimit kufitar
Sektori privat, shkelës i të drejtave të punëtorëve
VIDEO: Presidentja Jahjaga në Forumin Ekonomik Botnor në Jordani
Rekomandimet e Auditorit s’përfillen nga komunat (Video)
Pacolli: Pse nuk mobilizohet shteti, ndaj dhunuesve të mjedisit? (Foto)
Lajmi që Glauk Konjufca është shpenzuesi i dytë më i madh në Kuvend, është i pavërtetë
Komuna e Prishtinës mundëson hapjen e 220 vendeve të reja të punës
Është caktuar kodi ndërkombëtar telefonik i Kosovës
Pallati i Rinisë rrezikon të mbyllet
Antikorrupsioni, 552 raste në Prokurori
MZH lanson fondin për Teknologjinë e Informacionit dhe Inovacionit
Sektori privat, prioritet i qeverisë
Paqëndrueshmëria me energji elektrike
USAID ndihmon punësimin e të rinjve kosovarë
Kuvendi i paqartë rreth peticionit kundër çmimit të rrymës
Paratë e BE-së përfunduan në plazhe ilegale të Batllavës
Së shpejti zbret TVSH-ja për rrymën
Doganës i anulohet tenderi 1.5-milionësh
Mali i Zi hek taksat për investitorët (Video)
Sheikët Arabë dhurojnë 22 milionë euro bamirësi për fëmijët e Kosovës
Kusari-Lila: Gjakova fillon exportin, dërgesat e para të mbulesave dërgohen në Suedi (FOTO)
Veseli priti, Rrahim Pacollin, kryesuesin e bisedimeve teknike me Brukselin për kartonin e gjelbër

Ky sondazh është mbyllur.

Kush do të jetë Kryeministër i ardhshëm i Kosovës?