Bota & Rajoni
Për gjashtë muaj, 14 vrasje në Tiranë
Bolden: Nuk është veprim i mençur të paguhet Rusia
“Rruga e vdekjes” – Zhduken 200 emigrantë
Trupat e pajetë në mjetin frigoferik, Austria: Mbi 70 refugjatë të asfiksuar
Dosja 1912-2015: Të gjitha incidentet mes Tiranës dhe Athinës
Bullgaria arreston pesë shqiptarë, dyshohet se janë xhihadistë
Shkodër, bllokohen fabrikat ilegale të prodhimit të cigareve
Shqiptarët e Maqedonisë kërkojnë “Asociacion” si të komunave serbe në Kosovë
Moska do të ketë xhami madhështore (foto)
Të shtëna gjatë transmetimit live në TV, vritet një gazetare dhe kameramani (Video)
Rusi: Stërvitje ushtarake në rajonet perëndimore
Mijëra imigrantë kaluan nëpër Preshevë
Imigrantët kaluan të papenguar në Maqedoni
Maqedoni 2 mijë emigrantë çajnë gardhin rrethues! (Foto/Video)
Maqedoni, policia përdor gazin lotsjellës për të zmbrapsur refugjatët
Kryeministri grek jep dorëheqje
Ja si e rrëzoi gjenerali shqiptar avionin ushtarak serb në Kroaci | VIDEO-ARKIVA
Kjo fotografi ka edhe një rrëfim brenda: Pas më shumë se dy orësh, varka s’kishte më ajër,…! (Foto)
Kriza e emigracionit në Evropë: Vetëm për një muaj arrijnë 100 mijë emigrantë (Foto&Video)
Ushtria serbe dhe ruse stërviten së bashku, bezdiset BE-ja
Lufta e hapur e ISIS-it fillon më 2017? Ja çfarë shkruan në dokumentin që krahasohet me “Mein Kampf” të Hitlerit!
Rrëmbehet 22-vjeçarja në një hotel në Durrës
Vujanovic: Përveç Sllovenisë dhe Kroacisë, vendet tjera të ish-Jugosllavisë do duhej të ishin në një shtet
Babai është gjallë, prej kohësh jeton në Qipro, pretendon djali i Arkanit (Foto)
22 milion denarë për ndërtimin e rrugëve nga IPA FONDET për Komunën e Studeniçanit
Kosova ‘perçan’ Beogradin për UNESCO!
Tsipras shmang Beogradin për shkak të “politikave adoleshente të Vuçiqit”
Bota e errët e spiunazhit: Si “eliminohet” një udhëheqës, pa e vrarë
Skandal || Kjo ndodh vetëm në Shqipëri: 4-vjeçari kalon natën në polici (Video)
Palestinezët po veprojnë sikur shqiptarët në vitet e ’90-ta (Video)
Itali, familja shqiptare fiton 1.6 milionë euro, dënohet ministria
Analistët: Marrëveshja e Ohrit duhet të përditësohet
Moderatori gjerman mezi i mban lotët – po rrëfente një ngjarje të refugjatëve! (Video)
IS-i thotë se ka vrarë shtetasin e rrëmbyer kroat
Skandal: Policia urdhëron të kontrollohen të gjithë gazetaret e Agon Channel
Shqiptari kapet me 125 mijë euro të padeklaruara
Kumanova sërish në flakë, çka po ndodh në këtë qytet?
‘Pjesëmarrjen e BDI-së në Qeveri jemi duke e paguar me gjak!’ (VIDEO)
Ushtria e fëmijëve në Rusi. Të miturit trajnohen si të luftojnë dhe të përdorin armët
Kriza greke, pritet të martën firma për 3.5 miliard euro
Ish-oficeri belg “blen” vdekjen në Shqipëri për t’i shpëtuar burgut
BE po e do një kamp refugjatësh në Serbi, Serbia në Luginë
“Komitët” sulmojnë disa shqiptarë nga Batinca e Shkupit (Foto/Video)
U shënua 70 vjetori i hedhjes së bombës atomike në Nagasaki
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari