Bota & Rajoni
OBSH: Ende e mundur ta vëmë nën kontroll pandeminë
Barrow: Londra nuk do të marrë pjesë në programin europian të vaksinave
Norvegjia hap kufijtë me më shumë vende evropiane
Gjykata dënon ish-presidenten koreano-jugore me 20-vjet burg
Vuçiq publikon fotografi nga takimi virtual i Parisit, pjesë e të cilit është edhe Hoti
Shqipëri, 90 raste të reja dhe dy viktima
​OBSH: Koronavirusi ka dalë jashtë kontrollit
Belgjika zgjeron mbajtjen e detyrueshme të maskës
Tjetër rekord në SHBA, mbi 65 mijë raste të reja me Covid-19
Gjermania sot dhuron donacionin për Kosovën teste për diagnozë laboratorike të COVID -19
BE miraton reformën e transportit rrugor
​Kolumbia rihap ekonominë
Trump beson se ilaçi antimalarie mund ta kurojë koronavirusin
Danimarka lëshon “pasaportë” koronavirusi që mund të shkarkohet
Edhe 59 raste të reja me koronavirus në Mal të Zi
OECD për qeverisjen digjitale: Shqipëria shteti më i vlerësuar në rajon
​Italia përjashton 13 vende nga udhëtimet ndërkombëtare
Gjermania konfiskon një server me të dhëna të ndjeshme për Shtetet e Bashkuara
Italia shënon rritje të lehtë të rasteve të reja me koronavirus
​Vuçiq: Franca e ka njohur Kosovën shtet
​Rreth 900 të vdekur nga COVID-19 në Meksikë
​Kanye West nuk mbështet Trumpin
OKB: Sulmet siriane dhe ruse në Idlib përbëjnë krime lufte
Zvicra e ka të vështirë t’i kontrollojë se a po e respektojnë izolimin të kthyerit nga vendet me rrezikshmëri nga COVID-19
Autobusi bie nga ura dhe përfundon në ujë, të paktën 21 persona të vdekur e 15 të plagosur
Mosha mesatare e pacientëve të infektuar me koronavirus në SHBA është ulur me 15 vite
ShBA tërhiqet zyrtarisht nga OBSH
Johnny Depp: Kur isha 14 vjeç kisha provuar çdo drogë që ekziston
Vuçiq për dialogun: Do të na bëjnë presion për të humbur
Australia me 6.6 milionë banorë do të karantinohet përsëri
3 të vdekur dhe 30 të plagosur nga përplasja e dy trenave
Mbytet një 60-vjeçare në plazhin e Durrësit
14 ditë karantinë për kosovarët që kthehen në Gjermani
​Mbi 200.000 të infektuar me koronavirus në Afrikën e Jugut
BE përjeton rënien më të keqe ekonomike që nga Lufta e Dytë Botërore
Koronavirusi në Shqipëri, dy viktima, 74 raste të reja dhe 42 të shëruar në 24 orët e fundit
Murtaja në Kinën Veriore paralajmëron sëmundje të vjetra
SHBA, 130 mijë të vdekur nga Covid-19
Covid-19, 208 raste të reja dhe 8 vdekje në Itali
​Japonia ndihmon Kosovën me 700 mijë dollarë në sektorin e shëndetësisë
6,6 milionë qytetarë futen karantinë në Australi
Kufijtë e Shqipërisë, të hapur për shtetasit shqiptarë dhe të huaj
Kosovari mbytet në detin e Durrësit
Tre persona vdesin nga Covid-19 në Shqipëri
Publikohet bilanci 24 orësh i viktimave dhe rasteve të reja të koronavirusit në Shqipëri
Drejtori kosovar i OBSH-së thotë se izolimi duhet të jetë strikt dhe rigoroz
Greqia mbyllI kufijtë me Serbinë, ja si reagon Daçiq
​Covid-19, vdes doktori Hysni Shkjaut
​Kroaci: Rezultatet preliminare tregojnë për fitore të HDZ-së
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari