Bota & Rajoni
Vaksina eksperimentale kundër COVID-19 jep rezultate pozitive
Shqipërisë nuk i lejohet hyrja në BE nga 1 korriku
Grenell: I nxitëm edhe evropianët, po i kërkojnë Merkelit liberalizim vizash për Kosovën
Vuçiq i gatshëm për takim me Thaçin
Maqedoni: Katër viktima dhe 126 raste të reja me koronavirus për 24 orë
Kryeministri italian: Ne po shikojmë përpara që të liberalizojmë vizat për Kosovën
Vdesin 3 persona nga koronavirusi në Shqipëri
BE hap nesër kufijtë për 14 vendet e sigurta nga COVID-19, me Shqipërinë do të vijojë mbyllur
Vdes një shqiptar në bregdetin e Vlorës
Nesër hapet Aeroporti i Shkupit dhe ai i Ohrit
Interpoli zhgënjen Iranin për arrestimin e Trumpit: S’ndërhyjmë në raste me karakter politik
Vulin për viziten e Ramës në Kosovë: Po punon për Shqipërinë e Madhe
Gjermania shënon 498 raste të reja me COVID-19
Pesë lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti u regjistruan para mesnatës në Shqipëri
FBI paralajmëron: Kujdes nga testet e rreme për koronavirus, mashtruesit po ju vjedhin
Vdes edhe një pacient nga koronavirusi në Shqipëri, shkon në 59 numri i të vdekurve
BE zgjat sanksionet ndaj Rusisë
Lajm i mirë nga Italia ulët numri i viktimave nga COVID-19
OKB-ja kërkon nga Izraeli të ndalë planin “ilegal” të aneksimit të territorit palestinez
Edhe Gent Cakaj bashkë me Edi Ramën sot në Kosovë
Dy të vdekur nga COVID-19 gjatë 24 orët e fundit në Shqipëri
Kroacia i vë karantinën 14-ditëshe fqinjëve
Mbi gjysmë milion të vdekur nga Covid-19
Paralajmërimi i kancelares Merkel: Do të “merremi” dhe me Kinën dhe…
Të pavërtetat e Trumpit për ish-presidentin Obama
Italia lejon organizimin e dasmave
KATASTROFA E JEMENIT: MILIONA FËMIJË MUND TË MBESIN PA USHQIM
Twitter fillon hetim ndaj Richard Grenell
Cakaj takoh Philip Reeker dhe Matthew Palmer
Ministri Gjerman: Një mbyllje tjetër e kufijve në BE, vetëm me votë
Dëshira për sukses e deri në dështim të planifikuar për 27 qershor
E para në botë, Turqia shëron pacientin me Covid me këtë metodë mjekësore
Edhe Kryetarja e Kuvendit në Serbi rezulton pozitive me Koronavirus
Vala e dytë e koronavirusit, ja shtetet që rrezikojnë rikthimin në karantinë
SHBA vendos një tjetër rekord një-ditor për rastet e reja të koronavirusit
Rritet numri i rasteve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Pas Gjuriqit, infektohet me COVID-19 edhe një ministër serb
11 raste të reja me koronavirus në Vlorë, të gjithë punonjës fasonerie
Mali i Zi rikthen sërish kufizimet pas rritjes së infektimeve
Ish-kryenegociatori serb: Nuk besojmë se zgjidhja është tek njohja e pavarësisë së Kosovës
Nëse Kosova e çon Thaçin me aktakuzë në bisedime, Vuçiq jep sinjale se do ta takonte
COVID-19 më Itali, gjatë 24 orëve 30 viktima dhe 259 raste të reja
3 të vdekur, 40 të shëruar dhe 163 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut
OBSH: Nevojiten mbi 30 miliardë dollarë në luftën kundër koronavirusit
MPJ e Gjermanisë: Mbështesim punën e Speciales, presim të njëjtën gjë nga Kosova
Gent Cakaj takohet me Grenellin, flasin për marrëveshjen Kosovë – Serbi
Ish-zëdhënësi i NATO-s flet për idenë e shkëmbimit të territoreve, tregon për planet e SHBA-së
SHQIPËRI: Edhe dy persona humbin jetën nga COVID-19
Del bilanci 24 orësh, Gjermania shënon numër të madh të rasteve të reja me koronavirus
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari