Lajmet
Letra e hapur e gazetarëve europianë: Paketë lehtësuese për mediat
Bushati: Albin Kurti u votua nga qytetarët, klasa e vjetër kërkon të kthehet aty ku ishin më parë
Politikani gjerman vendos të infektohet qëllimisht me koronavirus: Nuk qenka aq e lehtë sa e mendoja
Rrahje në karantinë, Policia ndërhyn te Qendra e Studentëve
17 të infektuar me koronavirus në komunat veriore të Kosovës
Quni: Një pjesëtar i FSK-së është i infektuar me koronavirus
E frikshme nga 15 teste, 12 dalin pozitiv me Koronavirus
8 vjeçarja vdes nga ‘simptoma pneumonie’ disa orë pas testit të koronavirusit
Meta: Mediat nuk duhen braktisur, janë në vijën e parë të raportimit në këto momente tepër të vështira
Ish-ambasadori amerikan në Beograd i jep të drejtë Kurtit: Kosovës për reciprocitet tregtar ndaj Serbisë
Qeveria emëron bordet e përkohshme në tri ndërmarrje publike, ndan shtesa për pagat e mësuesve
Humolli: Sipas parashikimeve, në fund të prillit do të bie numri i rasteve me COVID-19
Ndërroi jetë e moshuara/ Arrestohet bashkëshorti dhe të afërmit, i shkuan në varrim
Haradinaj: Nuk shoh mundësi bashkëpunimi me VV, kemi krijuar distancë të madhe
“Simbol i luftës ndaj CoVid-19”/ Përloti botën me foton e saj, shërohet infermierja që u bë virale në rrjet
Infektologu jep lajmin e mirë: Disa të prekur me COVID-19 kanë rezultuar negativ në teste e para
Arrin në Kosovë testi amerikan që zbulon koronavirusin për pak minuta
Osmani: Për herë të parë Kosova kishte Qeveri që planifikonte padi për gjenocidin serb
​Konfirmohen 1.128 raste të reja me koronavirus në Zvicër
Cilat biznese po përfitojnë nga kriza e Koronavirus?
“Media nuk mund të braktisen në këtë moment delikat” Shoqata e Gazetarëve Europian: Të krijohen paketa lehtësuese
Kurteshi e quan presidentin Thaçi ‘monstrum’ me figurë njeriu
Europarlamentarët mirëpresin heqjen e taksës, presin nga BE-ja heqjen e vizave për Kosovën
Ndikimi i izolimit në marrëdhëniet shoqërore
Kreshnik Ahmeti: Serbia po vazhdon me bllokimin e kamionëve tregtarë të cilët vijnë nga Kosova
Bajqinovci dhe Konjufca: Dilni dhe matuni
Shtohet një rast i ri me koronavirus në Kosovë, numri i të infektuarve shkon në 126
Ahmeti: Po më shqetësojnë daljet e shumëta të qytetarëve në Prishtinë
I’a shohin sherrin 12 të infektuarve të Kamenicës, 69 personat që janë listë për t’u testuar nga koronavirus
Në kabinetin e tij Albin Kurtit, emëron Këshilltar Politik Nenad Rashiqin
Dumnica në protestë
Në Angli, të infektuar nga koronavirus, vdes nëna në banesë, ndërsa djali është duke luftuar
SHBA: Kemi rritje në 6 milionë të përfutuesve të papunësisë në kohë që po kalojmë nga koronavirusi
Bislimi pas ankesave të qytetarëve: Këto masa janë pjesë e pakos emergjente fiskale
Komuna e Kumanovës: Na izoloni në karantinë tërë qutetin
24 orëve të fundit, në Britani të Madhe humbën jetë 569 persona nga koronavirusi
​Vetëm për 24 orë në Serbi, 111 raste të reja me coronavirus
Kollçaku: Letra e presidentit për mandatarin në kundërshtim me Kushtetutën, është grabitje e pushtetit
Ministria e Financave: Kanë të drejtë mediet në “Pakon Emergjente Fiskale” nëse operojnë si biznese
Qeveria Rama: Pezullohen pagesat e qirave për biznesin dhe individët që kanë ndaluar punën nga Coronavirusi në Shqipëri
Ismajli: Mos bini pre e njerëzve të porositur, po i mbështesim të gjitha familjet në nevojë
Thaçi: LVV, propozoje mandatarin e ri për formimin e Qeverisë
Të prekurit me koronavirus nga Miradia e Ulët janë në gjendje të mirë shëndetësore
Rrëzimi i qeverisë, Thaçi flet për hapat që do t’i ndërmarrë
Kurti sulmon amerikanët nëpërmjet këshilltares së tij: Pse po e mbani anën e Serbisë
Thaçi: Kosova po rrezikohet shkaku i pandemisë dhe rrëzimit të Qeverisë
Konjufca liron nga detyra Teuta Sahatqiun, e rikthen në MPJ
AGK kërkon sqarim nga Ministria e Financave se si do të ndihmohen mediat
Kurti në FSK, pritet nga ministri Quni dhe komandanti Rama
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari