Lajmet
Zyberaj këshilltari i Pacollit: Ja identitetet e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak
Enver Hoxha, mjeku që përmes fotografive ekspozoi krimet e luftës në Kosovë
Johnson dhe Corbyn kanë zhvilluan debatin e fundit televiziv para zgjedhjeve
Infantino i shqetësuar: Pres thirrjen e FFK-së për ndërhyrje
Përreth liqenit të Batllavës kërkohet kujdes i përhershëm i hapësirave
S’lejojnë punëtorët e MKRS-së, që as me polici të bëhet zhvendosja e tyre nga objekti
Në Serbi, nga aksident i rëndë përmbyset autobusi nga Maqedonia
Valverde paralajmëron largimin e Vidalit: Barcelona ka shumë mesfushorë
Ja pse nxënësit estonezë shkëlqejnë në testet ndërkombëtare ndërsa kosovarët jo
Macron e thotë troq: Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria nuk janë gati për nisjen e negociatave
Bahtiri: Koalicioni ndodh posa Kurti të kthehet në Kosovë, MPB-ja i takon VV-së
E zbulojnë planin e Vetëvendosjes, diplomatët të huaj thonë se kështu po punohet për bashkim me Shqipërinë
LVV ka të drejtë vetëm krijimin e koalicionit qeverisës, kështu po thotë Avdyli i LDK-së
Paralajmërojnë ekspertët, Greqia dhe Turqia afër një konflikti të armatosur – reagime nga SHBA, BE dhe Izraeli
Piraj: Lufta për poste ia humbi vlerën Qeverisë në ardhje
Për herë të parë në listën e 10 emrave më të njohur të fëmijëve në SHBA, futet emri Muhamed
Midis tensioneve në rritje pas vrasjes së një aktivisti gjeorgjian, Merkel do të takohet me Putinin
Kurti: Gjenocidi, varret dhe masakrat janë e vërteta e Serbisë
Rama: Hap historik për Shqipërinë marrja e Presidencës së OSBE-së
Vuçiqit banorët e Reçakut ia kujtojnë krimet që bëri shteti i tij
Vjosa Osmani: Jam e bindur se koalicioni VV-LDK do të ndodhë
Tahiri: Përpjekjet për shfuqizimin apo shtyrjen e Ligjit të pagave ka për qëllim rikthimin e kaosit
Serbi ktheu në private tokën shoqërore në vlerë të rreth 5 milionë eurove (Video)
Ish-ambasadori Walker e quan propagandë të Serbisë deklaratën e Vuçiqit për Reçakun
Lista e votuesve, e papërditësuar dhe me shumë pikëpyetje
BE-ja i reagon Vuçiqit për Reçakun: S’mund të mohohet ajo që ka ndodhur në Kosovë gjatë 1999-ës
Ligji për paga trazon punëtorët e sektorit publik
Behgjet Pacolli sjell dhëndrin e Trumpit në Kosovë
Prokuroria Speciale ngrit aktakuzë për krime lufte ndaj ish-policit serb
Policia kërkon ndihmë për arrestimin e këtij personi
35 familje në Gjilan përfitojnë nga një lopë qumështore
Thaçi në Berlin i kërkon Vetëvendosjes ta formojë Qeverinë
Shpenzimeve e Qeverisë për tre muaj mbi 500 milionë euro
Aktakuzë kundër dy shtetasve të Shqipërisë për kontrabandim me migrantë
Korab Sejdiu: VV e LDK-ja nuk  meritojnë spektakle dhe fyerje publike të ndërsjellta të nivelit adoleshent, mbi 400 mijë persona besuan
NATO ultimatum Prishtinës dhe Beogradit: Po e pengoni ekonominë dhe politikën, zgjidheni problemin
Rrëzikshmëri e lartë në kryeqytet, ajri sërish ndotet në përmasa të mëdha
Sindikalistët kërkojnë takim urgjent me krerët e shtetit, arsyja Ligji për Paga
“Pallatet e shkërmoqura s’kishin grimcë llaçi”/ Koçi rrëfen detajet rrënqethëse të Thumanës, ja kush i vrau viktimat
Gjykata Speciale do ta tregojë vlerën e saj në muajt në vazhdim ka thënë Kosnett
Murati: Tani ka më shumë kërkesa nga LDK
BQK-ja mbyll “Monego” dhe “Iute Credit”
Kryesimi i OSBE/ Takimi i Ramës në Bratislavë nis çuditshëm (video)
KEK-u thotë është i gatshëm për sezonin dimëror
Cakaj: Shqipëria merr zyrtarisht Kryesinë e OSBE-së
Vizat s’janë në agjendë për këtë vit
Lutfi Haziri ‘propozohet’ për president
Për 18 vite u mbajt i lidhur me zinxhir në shtëpi, shteti e merr nën kujdes 35 vjeçarin nga Kaçaniku
Rama: Kush ndërton vetë shtëpi në fshat, ka 20 mln lekë në dorë
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari