Kuriozitete
Çifti seksual më i zhurmshëm në botë (Foto)
Ky është djali pa penis që ka fjetur me 100 femra
Babai i fiksuar pas sigurisë së fëmijës: E ndjek vajzën me dron nga pas (video)
Largon kancerin duke u pjekur si mish mbi zgarë! (Foto)
Fëmija me sindromën daun që fluturon po çmend rrjetin
Kjo makinë i shpëtoi vdekjes (Video)
Thotë se është Zot dhe bën seks me pemën
19 vjeçarja përdhunohet në sy të të gjithëve, askush nuk e ndihmon! (VIDEO)
A e dinit se mashkulli i fundit i rinocerontit të bardhë mbrohet nga roje të armatosur 24/7? Zbuloni arsyen…
Kërkon punë si babysitter, punëdhënësi i bën një propozim shokues
Cilët janë popujt më inteligjentë?
Babai godet me grusht në fytyrë djalin e vogël (VIDEO)
Arti i frikshëm, që është krijuar vetëm me produkte për grim (Video)
Mësuesja që i’a lëpiu nxënësve 14 vjeç, rrezikon burgim të përjetshëm
Minjtë ndërpresin mbledhjen e Kuvendit
Kamboxhia, atje ku virgjëria shitet për 1,500 dollarë
Prej 20 vitesh shkonte shpesh në banjë, ja çfarë i gjejnë mjekët në bark
Nusja kapet mat, ja çfarë i bënte vjehrrës
Bebja e mrekullisë lind pa hundë (Foto)
Maratona e sondës së NASA-s në Mars
Hëngri 16 plumba por kjo i mjaftoi të fitonte 5.5 milionë $
Rreh mësuesen barbarisht në klasë se i shkonte me burrin [VIDEO]
Shtëpia e së ardhmes, zhvendoset brenda 24 orëve
Fenomen i rrallë mes rrufesë dhe vullkanit
Polici i hoqi brekët dhe më pas…… (Video)
Në shikim të parë, asgjë nuk duket e çuditshme, por …! (FOTO
Po t’i bëni këto foto gjoksit, rrezikoni burg (Foto)
Shikoni si stërviten këto ushtarë korean (VIDEO)
BBC: Ja çfarë përjeton kur ti të vdesësh. Lexo eksperiencat e 7 njerëzve që kanë qenë afër vdekjes
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari