Kuriozitete
E dhunon të dashurin, ndërsa ai i lutej (Video)
VIDEOLAJM/  Më mirë ta gjesh gruan në shtrat me burrë apo me..?
Rrëfimi i 20-vjeçares në Facebook: Dua seks tre herë në ditë (Foto)
Salloni special ku meshkujt qethen nga femra nudo (Video)
Seks në kampin e mjerimit në Gjermani (+18)
Ky është motori që bën 500 kilometra me 1 litër ujë
Burri lejon gruan të bëjë seks me djem të rinj për 1 vit
Media gjermane: Angela Merkel lezbike?! (Video)
Deputetja ushqen të bijën gjatë seancës plenare (Foto)
Skandal i ri në Facebook: Të rinjt postojnë foto pas seksit
Holanda synon të shtrojë rrugët me plastikë të ricikluar
13 argëtimet më të çmendura në plazh (Fotot)
Operacioni i rrallë, dorën e prerë ja “mbjellin” në këmbë, më pas ja “ngjisin” sërish
Videoja që ka ngritur në këmbë Ballkanin: Nxënësi maltreton profesorin! (Video)
Fakte të çuditshme të historisë
Lëkura e vajzës “shkrihet” pasi preku një shkurre toksike të quajtur “Hogweed” (Foto)
Dhimbje të forta barku, 18 vjeçarja lind në banjë pa e ditur se ishte shtatzënë
“Çmendet” dynjaja, seks kudo në publik (Foto+18)
Jam në hall, burri po më tradhëton!
Jetë të vështirë bëj!
Abuzoi seksualisht me 3 nxënës, lihet në burg ish-mësuesja
E paparë ndonjëherë ! Ku po ndalohet “Selfie” me ligj?
Vajza rome tenton të vjedhë në autobus, ja ndëshkimi që mori
Këto foto do ju lënë pa mend
Çfarë ndodhë pasi të vdesim? Tre njerëz kanë përgjigje për këtë! (Foto)
6 vendet e mahnitshme ku mund të emigroni dhe jetoni me pak para
Greqia në krizë?! Kjo vilë do ua heqë trurin (Foto)
VIDEO! (+18) 2.5 vite burg pse bëri seks në plazh
Prifti bën seks me 11-vjeçaren: Po të çliroj nga shpirtrat
Hidhen nga kati i tretë për t’i shpëtuar flakëve
E zë burrin duke bërë seks në veturë me dashnoren (Video+18)
Edhe meshkujt qajnë, por pse fshehtas?!
I pastrehu i talentuar befason kalimtarët (VIDEO)
Njihuni me femrën që bën art nga sperma (Foto)
Tymos hirin e shokut të vdekur dhe e poston në Instagram
Kjo është historia e familjes së Rita Orës (Foto)
Spikeret e lajmeve të zhveshura në televizionin shqiptar [video]
Djem: 73 vjeçarja kërkon djalosh shqiptar si partner, në këmbim të dokumentave!
Me plumb në ballë, shpëtoi i gjallë dhe buzëqeshi për kamerën (Video)
E rrallë! Dhëndri mbytet në lot kur sheh nusen në altar
Vajza me dy bebëza në sy, kjo nuk është më e keqja (VIDEO)
Shpiket prezervativi që zbulon infeksionet seksualisht të transmetueshme
Kjo mësuese e mori nxënësin në shtëpi për seks
Studimi tronditës: Toka është futur në fazën e shfarosjes
Një aksident horror dhe një foto prekëse
Gruaja që u “varros” nga ariu: Më ruajti për vaktin tjetër [Video/ Pamje shqetesuese]
Plas seksi në mes të Romës (FOTO)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari