Kuriozitete
Çorapet e humbura mund t’ju ketë ‘ngrënë’ makina e larjes (Foto)
Kalimtarët e hutuar me ‘vogëlushen’ që kërkonte lëmoshë skaj rruge (Video)
Policia amerikane vendosi 13 kamionë nën një mbikalim, për të parandaluar një vetëvrasje (Foto/Video)
Familja pesëanëtarëshe heq dorë nga shkollimi dhe shtëpia luksoze, për të udhëtuar nëpër SHBA me autobusin e shndërruar në shtëpi me rrota (Foto)
Shoferi i autobusit plot me turistë, kalon përmes rrugës më të rrezikshme në të cilën derdhet ujëvara (Video)
Pozoi me familjarët e miqtë, gruaja habitet me dorën e shfaqur në imazh – nuk e di e kujt është (Foto)
Moment interesant në Shtëpinë e Bardhë: Trump largon një thërrmijë “zbokthi” nga kostumi i Macron (Video)
Ombrella që mbron veturën tuaj nga dielli, shiu dhe gjërat e forta – ajo mund të përdoret edhe si tendë për kamping (Video)
Shakaja e nuses anulon martesën, çifti dhe mysafirët u desh të kthehen “duarthatë” në shtëpi! (Foto)
Njëqind euro në kutinë e “lypësit” – eksperiment që tregon reagimet e kalimtarëve! (Video)
Policia përcolli makinën e të hendikepuarve, që lëvizte në autostradë me vetëm 12 kilometra në orë (Video)
E nervozonte djali i vogël në restorant, gruaja e rrëzon në tokë vogëlushin e pafajshëm në prezencë të klientëve (Video)
Njihuni me 20-vjeçarin që i shpëtoi, peshkaqenit, ariut dhe gjarprit (Foto)
Majmunët e vegjël në skena eksplicite, pasi panë të rriturit teksa çiftoheshin (Foto)
Një shtëpi njujorkeze e shekullit XIX shitet për 4,8 milionë dollarë – dhe ka një arsye të veçantë për këtë! (Foto)
Mollën që ia dhanë në aeroplan e mori me vete, dënohet me 500 dollarë gjobë (Video)
Disa sekonda para se të aterronte në pistë, aeroplanit i bie një dritare e vogël në ulëse – pasagjerët tmerrohen nga frika (Video)
‘Tempujt tokësorë’: Çerdhet gjigante, që më së paku janë për shpezë (Video)
David Copperfield zbuloi një nga truqet magjike më të famshme (Video)
Del në ankand një foto e rrallë nga fatkeqësia e Titanikut
Peshkaqeni gjigant shfaqet shumë pranë notuesve (Video)
Vdes gruaja më e vjetër në botë
Tianducheng, qyteti kinez që imiton me përsosmëri Parisin (Foto)
Bashkohet me familjen pas 40 vitesh, identifikohet përmes videos që u shpërnda në internet (Video)
Fisi i “njerëzve peshq” që mund të zhyten deri në 60 metra thellësi (Video)
Një shëtitje “në fund të botës” (Foto)
Aeroplani më i madh në botë me dy kabina, 6 motorë dhe krah sa një fushë e gjysmë e futbolli, pritet të ngritet në ajër muajin e ardhshëm (Foto/Video)
Shoferi i frustruar përdor një trik për të siguruar një hapësirë parkimi – dhe pretendon se është krejtësisht ligjore (Foto)
Çifti bleu shtëpinë 250 mijë euro, pa asnjë ndihmë nga prindërit – para se të bëheshin 21 vjeç (Foto/Video)
Risi kineze në komunikacion! Mos kalo në të kuqen se lagesh (Video)
Koeficienti i zgjuarsisë së presidentëve amerikanë? Ndonjëri rezultat ndoshta do t’ju befasojë! (Foto)
Mjeku i hoqi nga veshi kapakun e stilolapsit, që i kishte ngecur para shumë vitesh (Video)
“Mjeshtër i Kung Fusë”, 8-vjeçari imiton në mënyrë të përkryer lëvizjet e Bruce Lee (Foto/Video)
Shtëpi të jashtëzakonshme (Foto)
Misteri i gurit: Pasi e vendosi gozhdën e metaltë mbi të, ajo u shkri për pak sekonda (Video)
Mbreti që njihet për shumë gra i ndryshon emrin vendit të tij
Babai me fëmijë u frikësuan nga peshkaqeni që bënte xhiro rreth tyre, para se t’ju “kafshonte” barkën (Video)
Çifti amerikan bëhen me fëmijën e 14-të dhe të gjithë janë djem (Foto)
Hajnat e maskuar si punonjës transporti, vodhën ngarkesën me Samsung Galaxy S9 në vlerë të një milion dollarëve (Foto)
Vozitni biçikletën derisa të njëjtën kohë i lani rrobat, i gjithë procesi zgjat vetëm 10 minuta – dhe kurseni ujin (Video)
I humb qeni, ofron shtëpi për këdo që e gjen
Mjekja kirurge e përkushtuar kreu operim prej pesë orësh, megjithëse e kishte këmbën e thyer (Foto)
Pasi arkitekti përfundoi Katedralen, Cari rus e verboi atë,…: Ky është vetëm një nga 25 “sekretet e padëgjuara” të Rusisë (Foto)
Edhe një slloven thotë se ka udhëtuar në kohë: Kam parë jashtëtokësorët që jetojnë mes nesh dhe ndërtesa me më shumë se 500 kate (Video)
Marinari shfaqë orenditë që lëviznin vet, derisa anija kalonte nëpër valë gjigante (Video)
Njihuni me qytezën ku nuk ekziston krimi, shtëpitë, fitnesi e pishina janë pa pagesë – ka edhe shumë vende të lira pune (Foto)
Adoleshenti që u martua me gjyshen 72-vjeçare zbulon detajet e lidhjes së tyre – thotë se “ajo është një dashnore e mrekullueshme” (Foto/Video)
Kandidati për kryetar premton se do t’i zëvendësojë politikanët me robotë, që mbledhin të dhëna nga votuesit dhe krijojnë politika më të mira për Tokion (Foto)
Kur një top golfi shitet për 24 mijë euro!
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari