Fun
Në ujë të acartë për 10 mijë euro – do ta bënit edhe ju?! (Video)
Momenti kur dy gra përleshen me njëra-tjetrën, para fëmijëve të tyre – në një autobus në Angli (Video)
Demi i arratisur përfundon në autostradë, u desh intervenimi i policisë për të “zhbllokuar” komunikacionin (Foto)
Notuesi u sulmua nga mjellma, i shkoi shumë afër gjatë notimit në liqe (Video)
Babai pranoi më se 15 mijë telefonata, pas mahisë nga fëmijët e tij me reklamën ku kërkonin t’ia uronin ditëlindjen (Video)
Pulat ‘u bashkuan për të vrarë dhelprën’ në një shkollë bujqësore në Francë
Nxënësja mbikëqyret nga qeni shtëpiak, përfundon detyrat pa e prekur telefonin (Video)
Zhduket papritmas nën tabanin e detit, peshku del sërish me po aq shpejtësi (Video)
Akrobatja lëvizte në ajër, partneri e mbante për flokësh me dhëmbë (Video)
Vraponte sikur qentë tjerë, donte të bëhej pjesë e garës që shfaqej në televizion (Video)
Udhëtimi me veturë nëpër rrugë, anash së cilës ka borë disa metra të lartë (Video)
Del në shitje shtëpia e ndërtuar më 1960, me enterier të ruajtur në mënyrë të përkryer (Foto)
Zbrazi ujin mbi rrobe gjatë emisionit televiziv, harroi se e ka maskën në fytyrë kur deshi të pinte (Video)
Qeni që kujdeset për bagëtinë, mund të zëvendësohet me dronin që leh (Video)
Bashkëshortët që për 15 vjet, porosisin ushqimin e njëjtë në të njëjtin restorant (Foto)
Bufi i shtëpisë zgjeroi territorin, përzuri macen e shtrirë në divan (Video)
Forma re e prerjes së ananasit i ka befasuar të gjithë, shumë thjeshtë dhe lehtë (Video)
Qëndroi në skajet e ndërtesës së lart, bëri ushtrime trupore përjashta kolonave (Video)
Transformon fytyrën nëpërmjet grimit që të ngjajë me personazhet e filmave (Foto)
E bëri nervoz duke e vënë në lojë me tortën e dasmës, dhëndri godet nusen – gati e rrëzoi për tokë (Video)
I vuri zjarrin ndërtesës për t’u parë nga e ish e dashura si një hero – pesë vetë përfunduan në spital (Video)
Ditë qetësie në Bali: Mbyllen aeroportet, ndalon interneti dhe zbrazen rrugët për të festuar Vitin e Ri Hindu (Foto)
Shoqëria e këndshme mes këlyshëve të luanit dhe tigrit (Video)
Në mungesë të pemëve, zogjtë ndërtuan fole gjigante nëpër shtyllat e telefonit (Foto)
Shkrepi në momentin e duhur, fotografoi pilotin e aeroplanit ushtarak që shikonte drejt tij (Foto)
Masa që gjeti në det mund t’ia sigurojë 500 mijë dollarë, nëse del të jetë pështyme balene që kërkohet shumë nga prodhuesit e parfumeve (Video)
Krokodili gjigant befasoi shikuesit, të gjithë mendonin se është mashtrim optik (Foto)
Stuhia dhe temperaturat e ulëta e kthyen shtëpizën e plazhit, në një skulpturë akulli (Foto)
Trendi i çuditshëm që është përhapur në internet, hedhja e djathit në fytyrë të fëmijëve (Video)
Gjetja e dronit në mesin e aeroplanëve për 28 sekonda, nuk është sfidë e lehtë për ta përfunduar (Foto)
Të porsamartuarit po qëndronin përballë altarit, papritmas paraqitet një grua e veshur me fustan të bardhë (Video)
Kërceu nga gëzimi nëpër oborr, derisa përjetonte shiun për herë të parë (Video)
Simulimi i lëshimit në karuselin më të madh në botë, përfshirë pjesën vertikale të gjatë 75 metra (Video)
Macja e tolerueshme nga përkëdheljeve të shumë këlyshëve (Video)
Artisti shoqërohet nga ashensori, ku u bllokua derisa po shkonte në hapjen e ekspozitës së tij (Video)
Për të bërë gjumë të rehatshëm, babai vizaton kapakët e syve që të duket i zgjuar para djalit (Video)
Kafshët shtëpiake të ‘zhdukura’ në ambientet shtëpiake (Foto)
Mësuesja mbeti e befasuar, kur iu bashkëngjitën në klasë katër binjake (Foto)
Luanesha u ndërpre nga luani, derisa ishte duke e kapur prenë (Video)
Bën tatuazh emrin e djalit, më vonë e zbulon se nuk është i tij!
Telefoni nuk ndalonte, Juncker ndërpret konferencën – të gjithë qeshin me atë se si e përshkruan ai gruan e tij (Video)
Mbahet me dy gishta për strukturën e lartë mbi 200 metra, kërkon të lihen shprehitë e këqija ‘më të rrezikshme se ky veprim’ (Video)
Kryeministri italian e “sfidon” Theresa May në lojën e bilardos (Video)
Shkoi në shtëpi me rrjetën e kanalizimit, ku i kishin ngecur takat e çizmeve (Foto)
Iku derisa po e dërgonin te veterineri, macja iu kthye në shtëpi pas dhjetë vitesh (Foto)
Australianët në festivalin që mbledhë ata të cilët i prenë flokët anash dhe i lënë bishtalecat e gjatë (Foto)
Nxënësja tetëvjeçare e kalon kohën e lirë, duke u kujdesur për kuajt me gjyshin e saj (Foto)
Mësuesja kineze i barti të gjithë nxënësit një nga një, në anën tjetër të rrugës së vërshuar nga uji (Video)
Atraksionet turistike që nuk ngjajnë aspak me reklamën (Foto)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari