Fun
I hynë hajdutë në shtëpi, gruaja i pret me të shtëna pistolete (Video)
Seks në park në mes të ditës, ja si reagojnë kalimtarët (VIDEO +18)
Shikoni se çfarë reklame provokative ka hedhur në treg kjo kompani e mobiljeve ( Foto +18)
Modelja bëhet sensacion interneti sepse incizohet nga prapa duke bërë ushtrime fizike (Video +16)
“Shes grua! E përdorur, por ka ende për të dhënë” (Foto)
“Liki” me një skeç , për festën e Bajramit (VIDEO)
Ja si provokohet një hoxhë sikur ka tërmet në një emision live (Video)
Pa të brendshme në qendrën tregtare, shokohen njerëzit (FOTO+18)
Facebook tërheqet nga lufta për censurë lidhur me një foto ikonike
Kap partnerin me dashnoren por reagimi i vajzave ishte i “brilant” (VIDEO+16)
Nuk hahet më shumë nga ç’mund të tresësh (Video)
Skandali në Kavajë, rrihen për flokësh nusja dhe vjehrra! Ja arsyeja
Skandal! Ja çfarë bën mësuesja në orën e Edukatës Seksuale (Video+16)
Çifti kryen marrëdhënie në plazh në Golem, revoltohen pushuesit (Foto)
Edona LLalloshi ia ‘prish’ dasmën këtij çifti (Video)
20 foto që dëshmojnë se fëmijët mund të flenë kudo (Foto)
Çifti ndalon dhe bën seks në mes të autostradës (Foto-Video+18)
Mbushi vaskën me 1.250 shishe me sos të djegës dhe futet në të, por shikoni çfarë odh më pas (Video)
Haxhia legjendarë nga Llojani Big Mames, t’kam loqk pata me te qaf po… (VIDEO)
Nudo për të mbrojtur tigrat (Foto)
Tenton të kalojë lumin duke “treguar muskujt”, por e pëson (VIDEO)
Harrohet “Shkuma Party”, hapet taraca e parë nudiste (Foto+18)
Ja pse bëhet trafik në Rusi (Foto)
Shpërthen ironia me përgjimet, publikohet “Dosja e Suxhukut” (Audio)
Shkrepje në çastin e duhur (FOTO)
Foto që të bëjnë të mendosh (FOTO)
“Incidenti”/ E dashura i del nudo striptistit ndërkohë që kamera ishte ndezur (+18)
Biznesmenia që argëtohet me djem të rinj: Ja përse e bëj (FOTO)
Në Ferizaj thyhet rekordi i një dasme, 53 mijë franga bakshish dhëndrit (Video)
‘I fut duart’ tjetrës në sy të të dashurës (Video)
Ky burrë bënë seks me të gjitha gratë e vajzat e katundit (Foto)
Skandaloze: Treshe në ballkonin e një hoteli, filmohet krejt akti seksual (Video+18)
Foto+16/ Pastruesja që i bën punët e shtëpisë zhveshur: Lavire? S’më intereson mendimi juaj
Plaku vdes gjatë seksit, prostituta mbtet e ngjitur mbi të (Video)
Sherr i egër mes 4 femrash të dehura (Video)
Kapet me një të martuar, zhvishet lakuriq në mes të qytetit (Foto, +16)
Nuk është ashtu siç duket (Foto)
Foto/ Babë e bijë çmendin internetin me flokët e tyre
Donte të shiste divanët, por postoi edhe një foto të … (+16)
Ramush Haradinaj, ‘rrahet’ me boksa (Foto)
Seks me…rrugën (Video)
Profesoresha vjen pa brekë, ja si reagojnë studentët (Video 16+)
Seks në banjën e restorantit, por nuk e dinin se xhami ishte i tejdukshëm (Video)
Low prek penisin me dorë dhe pastaj i merr erë (VIDEO)
Polici francez habit tifozët shqiptar, ja çfarë u tregon (Foto)
Krijuan miliona fansa në 2010-ën, ja çfarë ndodh sot me ta
Nuk është ashtu siç duket (Foto)
Skandal: Studenti i UP-së, e fotografon nudo profesoreshën, deri sa po bënte seks më të (Foto, +18)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari