Bota & Rajoni
UÇK publikoi video nga luftimet e djeshme (Video)
Ky është polici shqiptar i vrarë në Kumanovë
UÇK u kthye në Kumanovë për t’i nxjerrë tre bashkëluftëtarë: Thonë se s’kanë ushtarë të vrarë e as të arrestuar!
Jankullovska: Grupi i armatosur është nga një shtet fqinj, 5 policë u vranë në luftime
Angellov: Qeveria ka paguar 2 milion euro të krijon UÇK të rrejshme të vrasë polic?!
Përfundoi aksioni policor në Kumanovë!?
UÇK: S’do të ndalemi deri në gjunjëzimin e pushtetit kriminal të Gruevskit e Ahmetit
Rexhepi: Kërkohen “terroristë” në mesin e grave, pleqve dhe foshnjave
Kronikë e përmbledhur e fushatës terroriste sllavo-maqedonase në Kumanovë
Xhandarmëria serbe duke u shkuar drejt kufirit me Maqedoninë (FOTO)
KOTEVSKI: GRUPI HYRI NGA NJË SHTET FQINJ
20 persona të plagosur dhe 3 të vrarë
Evakuohen apo arrestohen disa banorë nga Lagjja e Trimave?
Majko: Shqiptarët s’duhet pague çmimin e ‘sallatës maqedonase’
Reagon SHBA-ja, kërkon nga qytetarët të rijnë të qetë
Kumanovë, 5 shqiptarë të vramë, në mesin e tyne edhe vajza 8 vjet
Pasdite protesta kundër brutalitetit policorë në Shtip, Ohër dhe në Kavadarc
Ambasadori amerikan në Ukrainë: Rusia duhet ta ndryshojë qasjen
Arma kombëtare turke kalon të gjitha testimet e NATO-s
WSJ: Serbia ndryshon kushtetutën për Kosovën
Cameron fiton zgjedhjet në Britani? (LIVE)
Exclusive: Grupe të armatosura lëvizin në fshatrat e malësisë së Kumanovës?
Kam me ikë me jetue n’Kosovë nëse Ed Miliband bahet kryeministër!
Tornadot në Gjermani mbysin një person dhe shkulin kulme shtëpish (VIDEO)
“Shteti Islamik” arsyeton brutalitetin: Gjithçka parashihet në Sheriat
PD zbulon fotot e të riut që goditi me karrige, pjesë e strukturave të PS
Tmerri i radhës i ISIS: Ekzekuton dy persona me plumba pas koke (Foto)
Një i vrarë dhe dy të plagosur në Merovë të Tetovës
Britania voton në zgjedhjet e përgjithshme
ISIS hap hotel me 262 dhoma, 2 restorante dhe një palestër

Ky sondazh është mbyllur.

Kush do të jetë Kryeministër i ardhshëm i Kosovës?