Bota & Rajoni
Me dyer të mbyllura ka nisur takimi i tretë i liderëve të “Mini-Shengeni Ballkanik”
“Kosova, zemra e Shqipërisë”, “Rama ik”, “Edvin tradhtar”, protestuesit shpërthejnë në thirrje
Ish koalicioni i Gruevskit OBRM-PDUKM, thotë se: Qeveria e LSDM-së qytetarëve po ua rrezikon jetën
BE-ja s’e përkrah iniciativën për “Mini-Shengenin Ballkanik”
Kryetari Milan Bandiç: Jemi të gatshëm t’i ndihmojmë shqiptarët drejt BE-së
Një ditë më shumë pushimi për Krishtlindje, Trump shpërblen punëtorët e shtetit
Çfarë ndodh pasi të miratohet projektligji i daljes nga Brexit?
U zhduk më parë, të miturin policia gjermane e gjejnë në dollapin e shtëpisë së pedofilit
Diplomati: Mini-Schengeni Ballkanik, nismë serbe
Tërmet i fuqishëm në Afganistan
A ka qenë Edi (Edvin) Rama i arrestuar në Francë? Ja 4 dëshmi dhe pse e ndryshoi emrin
Lavrov: BE nuk është në gjendje të zgjidhë çështjen e Kosovës
Sot deputetët pritet ta votojnë Brexit të Boris Johnson
Infermierët që shkuan në Gjermani, zor po integrohën
Çka, nëse shpallet fajtor Donald Trump?
Imamin shqiptar që rrahu dhe dhunoi gruan në Zvicër, vendosin ta debojnë, ja çka po thotë ai
Ankohet kryeministri i Shqipërisë: Kryedemokrati nuk më ka kthyer përgjigje në ditën e tërmetit
Vritet sulmuesi në kryeqytetin rus, po i suolmonte me kallashnikov policinë
I vjen keq për Thaçin, Rama thotë se Haradinaj e ka lënë pa viza Kosovën
Rama: Albin, nuk ka gjë më të gabuar se fitimtari ta kthejë veten në humbës
Nga Rusia: Wesley Clark ka biznese në Kosovë
Bashkëpunimi rajonal në Ballkan është në interes të BE’së, mbështetë me financa
Kongresi amerikan miraton akuzat për shkarkimin e Presidentit Trump
Kampi Moria është më i zi se “ferri”, për emigrantët e vegjël
Ja deputetët e opozitarë që votuan paketën anti-shpifje në Shqipëri
U dënua me burg, Salianji sulmon gjyqtarin
Të vendosur demokratët amerikan: Duhet shkarkimi i presidentit
Anulohet festa në Hong Kong që mbledh miliona turistë, pratestat janë shkatare
Presidenti i MV, Pendarovski: T’i tejkalojmë ndarjet është i domosdoshëm pajtimi
Daçiq satirizon me LVV’në dhe LDK’në: Vështirë të parashikohet vazhdimi i dialogut me Kosovën duke parë negociatat për qeverinë e re
Mësuesja 30-vjeçare në telashe, akuzohet se bëri seks me 5 nxënës
Nikolae Çaushesku po i fliste turmës, ndërsa pas pak minutash u kthye kundër tij!
Dalin detajet mbi masakrën dhe vrasjen e  Kozetat Hysenit
Senati në SHBA miraton një Projektligji masiv mbrojtës, krijon Forcën Hapësinore
Guxoi të “ballafaqohej” me vrasësit dhe ende është gjallë, fotografitë që treguan të vërtetën për krimet mafioze
Me këto Japonia tregon se është 100 hapa para të gjitha vendeve në botë
Erdogan: Gjenocidi ndaj armenëve i njëjtë me indigjenët në Amerikë
Serbia dhe Maqedonia e Veriut hapin kufirin pas 20 viteve, aty ndaheshin shqiptarët të asaj ane
U legalizua Hotel “Miramare” nga një ekspert që kishte vdekur 5 vjet më parë
Dorëhiqet ministri francez për reformën e pensioneve
Bolton të dëshmojë për Trump/ Kërkesa e demokratëve në procesin e shkarkimit të presidentit
Edhe pse e kritikuar kryetarja e Hong Kongut, Kina vazhdon përkrahjen për të
​Në Shqipëri, po kërkohet që të shtyhet gjendja e jashtëzakonshme deri më 31 mars
6.8 tërmeti sapo goditi Filipinet
Çiftit në Librazhd, misteri i helmimit flet dhëndri pasi doli nga koma
Vritet pjesëtari i Policisë Kufitare në Mal të Zi, ishte duke i djekur tre kosovarë
Merkel paralajmëron Gjermaninë
Për Edi Ramën, procesi i rindërtimit të shtëpive mbyllet në qershor të vitit 2021
Kompaninë e parë në Botë me vlerë 2,000,000,000,000 dollarë
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari