Bota & Rajoni
Turqia: Kemi vendosur tarifa shtesë për më shumë se 800 produkte që hyjnë në këtë shtet
Pa përfunduar një pandemi, a duhet që fëmijët të kthehen në shkollë?
Brazil: Jemi drejt kolapsit spitalor, mbi 240 mijë të infektuar dhe mbi 16 mijë viktima
Që prej 9 marsit Italia shënon numrin më të ulët të të vdekurve
Temperaturat e larta mbi 42 gradë në Antali, shkrinë asfaltin
Lehtësohen masat në Evropë!
Rreth nëntë mijë raste të reja të virusit për 24 orë në Rusi
Gjermania e nënvlerësoi rrezikun e Coronës
Shpallet fajtor izraeliti për vrasjen e palestinezit 18-muajsh dhe prindërve të tij, pritet burgimi i përjetshëm
Vendet më të rrezikshme ku mund të infektoheni me koronavirus
Guvernatori i Nju Jorkut testohet për koronavirus para kamerave!
Kina: Të dhënat e reja, numri i rasteve asimptomatike vazhdon të rritet
Harvard: Temperatura mbi 25 gradë celsius ulin ndjeshëm rrezikun e infeksionit me COVID-19
Mbi 300 mijë të vdekur në botë nga koronavirus
Diçka misterioze në vendin më të varfër të Afrikës
Trump, e ka akuzuar përsëri Kinën për koronavirusin, ka kërcënuar se do t’i japë fund marrëdhënieve
Sarusi, ka zbuluar një test shumë të shpejt të sëmundjes COVID-19, që jep një rezultat pozitiv ose negativ për 20 sekonda
Ky shtet zgjat mbylljen e kufijve deri më 15 qershor
Miraton pakon Italia prej 55 miliardë eurove për ta rihapur ekonominë pas pandemisë së COVID-19
ShBA: Kina hakoi kërkimet tona rreth koronavirusit
Është rikthyer gjendja e jashtëzakonshme në dy qytete kineze për shkak të COVID-19
Koronavirusi po shkakton probleme në shënd
FBI: Gabimisht zbuluam zyrtarin saudit, të lidhur me sulmet e 11 shtatorit
4 milionë e 305 mijë të infektuar me koronavirus në botë
Doli me një zgjidhje interesante për klientët – krijoi karrigen me xham për t’u mbrojtur nga koronavirusi
BioNTech: Rezultatet e para të vaksinës antikoronavirus dalin në korrik
627 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, raportohet nga Mbretëria e Bashkuar
Studimet e fundit tregojnë se nuk sulmon vetëm mushkëritë koronavirusi, zbulojnë dëmtimet e organeve të tjera
Fauci: Nëse anashkalohen masat e kontrollit, rrezikohemi nga shpërthimi i epidemive të shumta
Janë arrestuar 11 persona për trafik droge në Itali, tre janë shqiptarë
80 mijë viktima nga coronavirusi në SHBA
Boris Johnson, ka paralajmëruar se vaksina për koronavirusin mund të mos arrijë kurrë
5 raste të reja me Covid-19, raportohet nga Wuhan
Gjeneva, në qytetin e milionerëve kolona kilometërshe e njerëzve duke pritur të marrin ushqim falas
Në Ganë, një person i infektoi 533 të tjerë me Covid-19 në një fabrikë
Në Zvicër sot rihapen shkollat fillore, dyqanet dhe restorantet
Diplomati maltez: Merkel ka përmbushur ëndrrën e Hitlerit
Të plagosur nga sulmet me bomba në Afganistan
Udhëzues për të dalluar lajmet e rreme dhe për të mbrojtur pajisjen tuaj celulare
Shtyn zgjedhjet presidenciale Polonia, për shkak të koronavirusit
Kryeqyteti italianë goditet nga tërmeti
Në SHBA, vetëkarantinohen tre zyrtarë kryesorë që merren me koronavirusin
Mjeku Tom Inglesby: Virusi nuk do të zhduket
Australia nga kjo javë vendi i parë në botë që rihapet plotësisht
Bie në dashuri 35 vjeçarja me djalin e ish-bashkshortit, 15 vite më të ri
Vazhdon të përhapet ‘sëmundja misterioze’ te fëmijët në SHBA
Opozita ndaj Trumpit bashkon mbështetjen e demokratëve për Biden
Studimi i ri: Virusi u përhap që në tetor
Shtyp pullë postare me hartën e Kroacisë së Ante Paveliqit
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari