Bota & Rajoni
Irani sulmon me raketa bazat irakiene ku ishin vendosur trupat amerikane
SHBA, analistët nuk parashikojnë luftë me Iranin
Dronët iranianë në lëvizje, forcat amerikane vihen në gatishmëri maksimale
Tensionet SHBA-Iran, Gjermania tërheq një pjesë të forcave nga Iraku
Gati për luftë? SHBA kërcënon Iranin me një paradë avionësh 4.2 miliardë dollarësh
Irani e ka personale me Presidentin amerikan, pas vrasjes së gjeneralit të tyre, në shënjestër të sulmeve  janë pronat e tij
Babai i Veton Musait: Nusja e djalit nuk kishte marrëdhënie të mira me babain e saj, me të cilin nuk kishte kontaktuar prej 7 vitesh
Sekretari amerikan i Mbrojtjes e demanton lajmin e mediumit britanik: Nuk ka asnjë vendim për t’u larguar nga Iraku
Ish-gjenerali i Ushtrisë amerikane Clark hedh telefonin gjatë intervistës
Ushtria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të tërhiqet nga Iraku, megjithatë nuk bëhet e qartë se a do të largohen gjitha afro 5,000 trupat
Çudit Cako: Trump s’ka lidhje me vrasjen e Soleimanit, nuk është njeri i luftës
Për ASHSH-në viti 2020, primare është ligj për ruajtjen e gjuhës shqipe
Nga 7 janari Gjermania hap dyert, mësoni detajet
E qëllojnë për vdekje turkun që tentoi t’i sulmonte me thikë policinë në Gjermani
Trump: Nëse Iraku dëbon trupat amerikane do të përballet me sanksione të ashpra ekonomike
Në Shqipëri ekzekutohet me armë para lokalit 47-vjeçari
Gjatë kësaj jave Britania nis bisedimet për Brexit-in me Komisionin Evropian
Nga vendet e OPEC-ut dhe jashtë saj hyn në fuqi reduktimi i prodhimit të naftës
Një pjesë e mirë e shqiptarëve, shumë shoferë të dobët, shihni sa janë arrestuar dhe sa gjoba janë shqiptuar në vitin 2019!
Kolinda Grabar-Kitaroviq përfundimisht nuk është presidente e Kroacisë, Zoran Milanoviq është presidenti i ri
Mediat amerikane: Edhe pse kishte para vetes disa opsione, Trump zgjodhi më ekstremin
Papa: Duhet dialog pas rritjes së tensioneve në mes SHBA-së dhe Iranit
Parlamenti irakian me rezolutë kërkon largimin e forcave amerikane nga vendi
Analisti serb: Vuçiqi po e keqpërdor Ramën
Donald Trump paralajmëron Iranin: Mos guxoni të sulmoni, do goditeni fort
65 vite tension SHBA-Iran/ Një histori marrëdhëniesh të vështira mes dy vendeve
Goditet me raketa ambasada e ShBA në Bagdad
Amerikanët të pakënaqur me qëndrimin europian/ Irani: S’do qëndrojmë në heshtje
I vunë flakën kishës demostruesit në Kili, shfrytëzohej nga forcat e rendit
Lokvenec: Kandidatët për ministra në qeverinë teknike nga OBRM-PDUKM, nu kishin problem të nënshkruajnë dhe të deklarohen si ministra të Maqedonisë së Veriut
Kryemadhi: Edi Rama tradhëtoi Kosovën me Mini Shengenin
Reagon SHBA-ja: Dënojmë sulmin ndaj ambasadës malazeze në Beograd
Spasovski merr mandatin nga Pendarovski, sot deri në mesnatë votohet qeveria teknike
Lëvizja Malaziase propozon: Vuçiq, shko për Krishtlindje në Kosovë, nëse mundesh!
Ndodh edhe kjo, dy vëllezërit marrin me forcë babain e dehur!
Dushko Markoviq: Për klerikun radikal serb e kam një mesazh, mos nxit trazira
Hezbollahu zotohet për hakmarrje pas sulmeve ajrore të SHBA-ve që  vranë 25 anëtarë të milicisë iraniane në Irak
Merr flakë gjatë operacionit pacientja me kancer
Tërmet në Maqedoni
Edi Rama: Kurtit e Mustafës në bisedime më shumë po iu intereson ndarja e pozitave, ndërsa s’ka shumë rëndësi Kosova
Kurrë nuk ka qënë ari me çmim më të lartë se sa në këtë dekadë
Kjo është historia e dy vëllezërve nga Kosova që u shpëtuan masakrave të forcave serbe
Në vitin 2020, gjërat mund të ndryshojnë në politikat evropiane të Gjermanisë
Gjuric: Kryeministri i ri Kosovës duhet të shkojë paraprakisht te dera e Srpska’s
Shkuan për të hetuar plaçkitjen, por gjetën kanabis policia në vlerë të 40 mijë eurove
Operacioni që çliroi aeroplanin me të cilin terroristët donin të godisnin Kullën Eiffel në Paris, drama që “mbajti botën pa frymë” për 54 orë, 25 vjet më parë
VIDEO/ Prindërit “varrosin” të gjallë fëmijët me aftësi të kufizuara, ja arsyeja
Talibanët vrasin dhjetë ushtarë afganë
Një pyetje e gabuar ndaj Putinit, i kushton vendin e punës gazetares?
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari