Bota & Rajoni
Turki: Arrestohen 32 indonezianë, dyshohet se deshën të iu bashkangjiten ISIS-it
Rezolutë për hetim ndërkombëtar të vrasjes së Nemtsovit
A ka vdekur Putini? (Foto)
PD jep mesazhin: Rama dhe Meta, largohuni! (Foto)
Përfundon protesta e opozitës në Shqipëri
Videot e Brahos/ Kush shfaqet duke bërë seks?
Protesta në Shqipëri: Në mesin e protestuesve ka të armatosur
Shesheli do ta “vrasë” me hu “vampirin” Gjingjiq
Gazetarja maqedonase ‘bombardon’ Gruevskin para Sekretarit Gjeneral të NATO-s
ISIS, fëmija që vret “spiunin” e Mosadit është francez (Video)
Thaçi i thotë Mijallkovit: Këtu jam nëse të duhet diçka trego, për gjithçka, deri në vdekje!
Kinë: Arrestohen ujgurët që dyshohet se luftuan për IS-in
Thaçi sulmon Zaevin, e quan ‘vogëlush’ dhe i ‘rrezituri’ i LSDM-së
Ilya Nashin: Të arrestuarit nuk e kanë organizuar vrasjen e Nemstovit
Rama: Fund politikës së shpifjeve
Basha bënë thirrje për protestë
Vriten nëntë xhihadistë të Al-Nusras
Bosnja ia dhuron 500 ton fishekë Irakut për të luftuar ISIS’in
Juncker: Ushtria e përbashkët e BE-së, dërgon sinjal te Rusia
Ekspertët: Zgjidhja e krizës politike vetëm përmes qeverisë teknike
Australi: Dy të rinjë nuk lejohen të udhëtojnë për të luftuar për ISIS-in
Dy foshnjë kanë humbur jetën, shkak vaksina Diteper!
Vret gruan për xhelozi dhe më pas veten
Raportet: Edhe dy të arrestuar lidhur me vrasjen e Nemtsovit
Malësi e Madhe, burri vret gruan për motive xhelozie, më pas edhe veten
U qëllua nga policia edhe pse ishte i paarmatosur
Shkodër, përplasje me armë; 1 e vdekur dhe 2 të plagosur, në kërkim autori
Gjeorgji: Raportet me Rusinë po përkeqësohen
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari