Bota & Rajoni
Minat vrasin tre ushtarë ukrainas
Ja emrat e 21 bashkëpunëtorëve shqiptarë të UDB-së
“Banda e tritolit”, zbulohen 20 kg eksploziv (Foto)
“Jezu Krishti kurrë nuk ka ekzistuar”
ISIS në ndjekje të atyre që veshin farmerka të ngushta dhe pinë cigare (Foto)
Mediat serbe flasin për imamin, Irfan Salihu (Foto)
Afganistan: Në Kabul sëpaku shtatë të vrarë nga shpërthimi i bombës
Ambasadori amerikan shokon Serbinë: Serbët janë skizofren!
Ekskluzive: Serbia anashkalon shqiptarët dhe bullgarët (Dokument)
Princ Leka nxjerr në shitje pallatin e Zogut në Durrës
Obama bisedoi me Netanyahun për marrëveshjen atomike me Iranin
Çfarë sulmi planifikuan dy femrat e arrestuara nga policia
Gjendet në Prespë trupi i pajetë i një 48 vjeçareje
Serbia nuk e njeh Rusinë
Tërmet me magnitudë 3.8 ballë në Tiranë
Sulm i terroristëve islamikë në Keni: Vriten 147 studentë (Foto)
Vuçiq: Kurrë nuk do ta njohim Kosovën
Është gjetur kutia e dytë e zezë në Alpe
Deshi ta shesë foshnjën për 5 mijë euro
Bisedime intensive për armatimin bërthamor të Iranit
Gjendet arsenal armësh në shtëpinë e një banori nga fshati Rashçe
http://infosot.com/ramadan-zejnullahu-denohet-me-7-mije-euro-gjobe-dhe-up-me-9-mije-euro/
Turqia arreston nëntë britanikë
Pse po tërhiqet Sali Berisha nga politika?
Avioni i rrëzuar, sekondat e fundit të përplasjes në një celular (Video)
Stoltenberg: Askush s’detyrohet që të hyjë në NATO
Kapitulli për Kosovën, kusht i Gjermanisë për Serbinë
A mund ta arrestojë Belgjika Frrokun?! Flet avokatja belge
Prokurori i plagosur, vriten pengmarrësit (Foto)
Kosovari godet stjuardesën e EasyJet, aterim i dhunshëm në Romë
ISIS-i humbet bastionin kryesor në Irak
Berisha: Shesheli, xhelati i shqiptarëve duhej të ishte në qeli
Përpjekjet e fundit deri në mesnatë, në bisedimet bërthamore
Beogradi ende pa qëndrim për rastin e Sheshelit
Jep dorëheqjen drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi
Jep dorëheqjen shefi i policisë shqiptare
Ndalohet shefi i Interpolit dhe ish-shefja, dyshohen për lidhje me çështjen “Frroku”
Jemen: Sulmi saudit vret së paku 15 persona
Feith: I gatshëm të ndihmoj në zgjidhjen e krizës
Alarm bombe në ‘Turkish Airlines’, anulohet fluturimi
Vuçiq: Ditët e ardhshme qartësohet qëndrimi për Sheshelin
Videoja e IS-it tregon vrasjen me heqje koke të 8 vetëve
Sekretet e veturës së presidentit të SHBA-ve (Video)
Kapet preshevarja me 1 kilogram heroinë në autobusin për Vienë
Kërcënohet drejtori i BBC-së, Tony Hall
Tunizia vret një “terrorist shumë të rrezikshëm”
Snajperistja serbe, lufton në anën e rusëve në Ukrainë (Foto)
Frroku mund të arrestohet sërish
Polici që e vrau fotografen e AP-së, dënohet me 20 vjet burg
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari