Bota & Rajoni
Iu dhanë lekë policëve të qarkullimit, prangosen dy shtetas
Arrest për 26 persona që me etiketën “Hallall” shisnin mish të kuajve
Merkel: Sistem të ri për azilkërkuesit
Banorët e Malinës: Kush na e dërgoi policinë, Jankullovska apo Ahmeti?
Policia maqedonase aksion në fshatrat e banuara me shqiptarë
Rama: Putini, kërcënim serioz për Europën
I hyn në shtëpi dhe përdhunon 15-vjeçaren
Pogradec, vodhi 600 mijë €, mbyllen hetimet për ish drejtorin e një banke
Lirohen dy suedezë në Siri
E mahnitshme: Ja sa shumë ka ndryshuar New Yorku në 500 vitet e fundit
Gjeologët amerikanë spjegojnë tërmetin në Nepal (Foto)
Gruevski: E kemi njoftuar Kosovën për sulmuesit në Gushincë
Jankullovska për shqiptarët: Indianë dhe fis i egër
1915: Rënia e një perandorie dhe masakra që pasoi
Arrestohet një taksist i azilkërkuesve
Zvicra shtohet me mbi 10 mijë kosovarë
Presidenti i Sllovenisë: BE të vperoj më shpejtë me zgjerimin
Vazhdojnë gërmimet në Novi Pazar, dyshohet për varrezë masive
‘Ukraina’, SHBA akuzon Rusinë për shkelje të marrëveshjes së Minskut
Polici i shpëton atentatit, qëllohet me armë pranë banesës
Kriza e emigrantëve, BE sot në një samit të jashtëzakonshëm në Bruksel
Makina përplas këmbësorin në Tiranë
Katër persona lëndohen në një aksident trafiku në Kumanovë
Franca parandaloi pesë sulme terroriste
Incidente të armatosura në Shkodër e Vlorë, një i plagosur
Dy UÇK në Maqedoni, cila është e vërteta?! (Dokumente)
Protestë në mbrojtje të gazetarit maqedonas
Incidenti në Gushincë, skenar apo sinjal për destabilizim
Shfrytëzonte vajzat për prostitucion, arrestohet tutori 55 vjeçar
Në Gjykimin e Oliver Ivanoviqit dëshmitari tregon si iu vra gruaja
Tragjedia në kanalin e Siçilisë, kapiteni i anijes së fundosur ishte i dehur dhe pinte hashash
Stuhia vret 33 indianë, shkatërron të lashtat në Bihar
Aeroplani i presidentit kinez përcillet nga tetë aeroplanë luftarakë
Droni me copëza radioaktive në kulmin e qeverisë japoneze
Hooper: Kosova mund të bëhet ‘viktimë’ e terroristëve
Banorët e Likovës: Incidenti në Gushincë, skenar politik i Gruevskit
“Nuset e xhihadit” flasin për ISIS-in
Ndëshkohet Rusia për vrasjen e adoleshentit moldav
Kosova e para për mbështetje të politikave të SHBA-së
Lëvizja BESA: Sulmi i sotëm në Goshincë një inskenim i radhës për zhvendosjen e vëmendjes
Forca të shumta policore drejt Gushincës (Video)
LSDM: Gushinca, skenar në regji të pushtetit
Ministrat e jashtëm të BE-së sot vendime për krizën në Maqedoni
UÇK merr stacionin policor në Goshincë të Likovës, opozita e quan konstruksion të Gruevskit (foto)
“Maqedonia hesht për bashkimin e Shqipërisë me Kosovën”
Nëna e Savchenkos, apel global për lirimin e vajzës
Shërohet me ‘kanabis’ pacienti që i kishin mbetur edhe 18 muaj jetë
Therren tre të rinj
Arrestohet 73 vjeçari i cili ngacmonte vajzat e Qendrës Studentore
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari