Bota & Rajoni
Maqedoni, shpërfillje e shqiptarëve edhe në fushën e diplomacisë
Aeroplani i vogël bie në autostradë, dy të vdekur
Kandidatëve shqiptarë nuk u mjaftojnë votat për Parlament në Cyrih!
Gjermania do të dërgojë më shumë armë për forcat Peshmerge
Ministri i Jashtëm i Arabisë Saudite: Nuk jemi në luftë me Iranin
Tentohet të goditet ministri Arben Ahmetaj
SHBA: Tërhiqet bllokimi i ndërtesës së Kongresit
Obama: Hillary Clinton do të ishte “presidente e shkëlqyeshme”
Pamje shokuese: 10 policë rrahin të ikurin (Video)
SHBA-Rusi, tjetër “incident” ajror. Manovra joprofesioniste të rusëve
Arrestohen dy shqiptarë, të shpallur në kërkim ndërkombëtar
Moskë: Bisedimet për paqe në Siri – dështuan
Burri dhunon ish-gruan, nuk e lejon të hyjë në banesë
Orgjitë homoseksuale dhe akuzat për vrasje lëkundin themelet e Vatikanit
Hillary Clinton sfidon moshën e gatshme për një fillim të ri
“Shoqëria kosovare, e infiltruar nga krimi i organizuar”
Arrestohet personi që plagosi 10 persona dhe vrau 21 vjeçarin
Obama: SHBA nuk do të ndërhyjë më në çështjet rajonale të Amerikës së Jugut
SHBA, parandalohet një sulm terrorist në bazën ushtarake
Plan për përjashtimin e Greqisë nga eurozona
Shteti i Oklahomës miraton ekzekutimet me azot
Rrebesh sulmesh ajrore në Irak dhe Siri
Edhe serbët po iu bashkohen ISIS-it
Minjtë shkaktojnë kaos në Parlament (FOTO / VIDEO)
Shqipëria refuzon ftesën e Putinit
Amerikani tentoi t’i bashkangjitet ISIS-it, kapet në aeroport
Afganistan: Janë plagosur katër ushtarë amerikanë dhe afganë
AI: Serbia s’i ka strehuar romët me fondet e BE-së
Franca rikonfirmon mbështetjen ndaj agjendës Evropiane të Kosovës
Përplasje me armë në Vlorë, policia: 3 të vdekur, 1 i plagosur
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari