Buxheti i mbrojtes së vendeve antare të Natos

12.07.2018 20:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Buxheti i mbrojtes së vendeve antare të Natos


Përqindja e PBB-së që çdo vend i Natos shpenzon për mbrojtjen

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


200 personave u njihet statusi Viktimë e dhunës seksuale të luftës, 123 janë refuzuar

200 personave u njihet statusi Viktimë e dhunës seksuale të luftës, 123 janë refuzuar

Kërkohet paraburgim për hetuesin policor që dyshohet se abuzoi me 16 vjeçaren në Drenas

Kërkohet paraburgim për hetuesin policor që dyshohet se abuzoi me 16 vjeçaren në Drenas

Veseli: Reformat në shëndetësi do të vazhdojnë – pacientët në qendër të vëmendjes

Veseli: Reformat në shëndetësi do të vazhdojnë – pacientët në qendër të vëmendjes

Tregtarët e Prishtinës protestojnë për mos-rregullimin e Tregut të Gjelbër

Tregtarët e Prishtinës protestojnë për mos-rregullimin e Tregut të Gjelbër

Kolegjet ofrojnë vullnetarë për zbatimin e Programit Nacional për Rininë

Kolegjet ofrojnë vullnetarë për zbatimin e Programit Nacional për Rininë

UPZ arrin marrëveshje me STA për organizimin e testeve ETS të njohura ndërkombëtarisht

UPZ arrin marrëveshje me STA për organizimin e testeve ETS të njohura ndërkombëtarisht

Kryeministri Haradinaj:  Qeveria e përkushtuar në zbatimin e prioriteteve të ERA

Kryeministri Haradinaj: Qeveria e përkushtuar në zbatimin e prioriteteve të ERA

‘Përdhunuesit në burg’ kërkohen masa ndaj policit e mësimdhënësit që dhunuan të miturën në Drenas

‘Përdhunuesit në burg’ kërkohen masa ndaj policit e mësimdhënësit që dhunuan të miturën në Drenas

Ministrja Hoxha kërkon zbatimin e prioriteteve nga procesi integrues

Ministrja Hoxha kërkon zbatimin e prioriteteve nga procesi integrues

Konjufca e padit Molliqajn për shpifje, ky i fundit i kërkon përballje televizive

Konjufca e padit Molliqajn për shpifje, ky i fundit i kërkon përballje televizive

Tahiri: Fuqizimi i sundimit të ligjit imponon sektor privat efikas

Tahiri: Fuqizimi i sundimit të ligjit imponon sektor privat efikas

Ka nisur protesta “Përdhunuesit në burg”

Ka nisur protesta “Përdhunuesit në burg”

Edhe deputetët  protestojnë në protestën “Përdhunuesit në burg”

Edhe deputetët protestojnë në protestën “Përdhunuesit në burg”

Hamza kërkon kujdes maksimal ndaj Ligjit për Financat Publike për menaxhim efikas të parasë publike

Hamza kërkon kujdes maksimal ndaj Ligjit për Financat Publike për menaxhim efikas të parasë publike

‘Kosova e Re’ rrit çmimin e energjisë dhe godet mjedisin, BGF e INDEP kërkojnë shkëputjen e kontratës

‘Kosova e Re’ rrit çmimin e energjisë dhe godet mjedisin, BGF e INDEP kërkojnë shkëputjen e kontratës

Preportr: Kompensimet që diskriminojnë

Preportr: Kompensimet që diskriminojnë