Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)

11.04.2019 17:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)

Me afrimin e sezonit të dasmave, është shpërndarë një ilustrim enigmë, që ka të njëjtën temë.

Për dallim prej ceremonive martesore që janë shumë të gëzueshme, këtu kemi të bëjmë me një moment që nuk do ta donte asnjë prej të ftuarve, transmeton Telegrafi.

Aty shihen dasmorët bashkë me shumë bashkëshortë të ardhshëm, që kërkojnë dy unazat e humbura.

Ilustrimi me stolitë e humbura

Dekorimet e shumta brenda ilustrimit, e bëjnë edhe më të vështirë gjetjen e stolive.

Madje, gjithçka kërkohet të përfundohet për 30 sekonda, në mënyrë që të përfundoi ankthi për dasmorët dhe të fillojë dasma.

Unazat në mesin e rrathëve

Shumica prej atyre që sfiduan vetën, nuk kanë mundur t’i gjejnë unazat për kohën e duhur, ndërsa shikuan imazhin tjetër ku shfaqen në mesin e rrathëve. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)

Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)

Nesër dalin në shitje Galaxy Fold dhe Galaxy S10 5G

Nesër dalin në shitje Galaxy Fold dhe Galaxy S10 5G

Nga sot mund të ndryshoni emrin tuaj në PlayStation

Nga sot mund të ndryshoni emrin tuaj në PlayStation

E kuptojnë se ishin fotografuar me xhaketa të ngjashme, Merkel dhe May filmohen duke qeshur me këtë veprim (Video)

E kuptojnë se ishin fotografuar me xhaketa të ngjashme, Merkel dhe May filmohen duke qeshur me këtë veprim (Video)

Ambasada e Ekuadorit e “dorëzon”, arrestohet themeluesi i Wikileaks Julian Assange

Ambasada e Ekuadorit e “dorëzon”, arrestohet themeluesi i Wikileaks Julian Assange

70% e hoteleve rrjedhin të dhënat personale

70% e hoteleve rrjedhin të dhënat personale

Së shpejti në Google Docs, Sheets dhe Slides mund të editoni formatet e Microsoft Office

Së shpejti në Google Docs, Sheets dhe Slides mund të editoni formatet e Microsoft Office

Njihuni me procesorët e rinj për telefonët e rangut të mesëm

Njihuni me procesorët e rinj për telefonët e rangut të mesëm

Ju nuk keni më nevojë të hiqni në “mënyrë të sigurtë” një memorie flash USB nga kompjuteri

Ju nuk keni më nevojë të hiqni në “mënyrë të sigurtë” një memorie flash USB nga kompjuteri

Spyware i rrezikshëm nga Android kapërcen në iOS

Spyware i rrezikshëm nga Android kapërcen në iOS

Taksa dixhitale e Francës merr miratimin e parlamentit

Taksa dixhitale e Francës merr miratimin e parlamentit

Firefox me dy funksione kundër shenjave dixhitale të gishtërinjve dhe skripteve kriptografike

Firefox me dy funksione kundër shenjave dixhitale të gishtërinjve dhe skripteve kriptografike

Shqiptarët paguan 10 mln euro taksa për Radio Televizionin Shqiptar në 2018

Shqiptarët paguan 10 mln euro taksa për Radio Televizionin Shqiptar në 2018

“Ylli i Instagramit” filmohet duke qarë, pasi llogaria me mijëra ndjekës i ishte bllokuar – thotë se tanimë ndjehet “e pavlerë” (Video)

“Ylli i Instagramit” filmohet duke qarë, pasi llogaria me mijëra ndjekës i ishte bllokuar – thotë se tanimë ndjehet “e pavlerë” (Video)

Fotografohet për herë të parë një vrimë e zezë

Fotografohet për herë të parë një vrimë e zezë

Bebe Rexha e krahason veten me Marilyn Monroe?

Bebe Rexha e krahason veten me Marilyn Monroe?