Braziliani bëhet sensacion në internet me videon e tij (Video)

22.11.2018 16:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Braziliani bëhet sensacion në internet me videon e tij (Video)

Fotografët profesionistë vazhdimisht potencojnë se mjafton momenti dhe këndi i duhur që të realizohet një foto e bukur artistike, që madje ka fuqinë të krijoj iluzion optik.

Këtë e ka arritur edhe një burrë në Brazil i cili po qëndronte pas timonit të autobusit që ishte në “lëvizje”, dhe mundohej të bënte tërë kohën “selfie”, transmeton Telegrafi.

Në videon e publikuar më poshtë mund të shihni shoferin që shpesh i heq sytë nga rruga dhe mundohet të bëjë selfie, duke harruar që mund ta pësojë.

Mirëpo ky burrë nga Rio de Janeiro i Brazilit, kishte menduar një ide fantastike që të mashtrojë të gjithë ata që e shikuan këtë video.

Ai në fakt ishte ulur në një autobus i cili po transportohej me një kamion gjigant, dhe që në shikim të parë dukej sikur ai po voziste. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Braziliani bëhet sensacion në internet me videon e tij (Video)

Braziliani bëhet sensacion në internet me videon e tij (Video)

Policia paralajmëron turistët në Barcelonë: “Nuk mund t’ju mbrojmë”, shpërndajnë fletëpalosje për t’i mësuar si të mbrohen (Foto)

Policia paralajmëron turistët në Barcelonë: “Nuk mund t’ju mbrojmë”, shpërndajnë fletëpalosje për t’i mësuar si të mbrohen (Foto)

Si u formua ushtria kibernetike e Koresë së Veriut?

Si u formua ushtria kibernetike e Koresë së Veriut?

Mourinho synon tri transferime në janar

Mourinho synon tri transferime në janar

Emery: Po mundona ta forcoj mbrojtjen e dobët të Wengerit

Emery: Po mundona ta forcoj mbrojtjen e dobët të Wengerit

Instagram teston dizajnin e ri të profileve

Instagram teston dizajnin e ri të profileve

Sevilla do ta blejë përfundimisht Andre Silvan

Sevilla do ta blejë përfundimisht Andre Silvan

Lëvizi sipër kranit gjigant i maskuar si Donal Trump, për të shpërndarë një mesazh pozitiv (Video)

Lëvizi sipër kranit gjigant i maskuar si Donal Trump, për të shpërndarë një mesazh pozitiv (Video)

Real Madridi po shtyn shumë për të nënshkruar me Hazardin në janar

Real Madridi po shtyn shumë për të nënshkruar me Hazardin në janar

Xavi: Guardiola mund të përsërisë suksesin e Barcelonës te Man City

Xavi: Guardiola mund të përsërisë suksesin e Barcelonës te Man City

Nigeria lufton dezinformimin në Facebook përmes radiove

Nigeria lufton dezinformimin në Facebook përmes radiove

Guardiola: Klubi i Barcelonës duhet të luajë një rol të rëndësishëm në procesin katalanas

Guardiola: Klubi i Barcelonës duhet të luajë një rol të rëndësishëm në procesin katalanas

“Vjedhje profesioniste”, shfrytëzon xhaketën si “mburojë” për t’ia vjedhur paratë pensionistit nga Glasgou – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (Video)

“Vjedhje profesioniste”, shfrytëzon xhaketën si “mburojë” për t’ia vjedhur paratë pensionistit nga Glasgou – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka (Video)

Keita mund të largohet nga Interi në janar

Keita mund të largohet nga Interi në janar

Më 19-21 Nëntor u mbajt në Graz të Austrisë Asambleja e SME-ve, merr pjesë një delegacion nga Shqipëria

Më 19-21 Nëntor u mbajt në Graz të Austrisë Asambleja e SME-ve, merr pjesë një delegacion nga Shqipëria

Joshua nuk do të ndeshet me Pulevin në prill, rriten gjasat për superduelin ndaj Wilder

Joshua nuk do të ndeshet me Pulevin në prill, rriten gjasat për superduelin ndaj Wilder