Brad Pitt dhe Jennifer Aniston flirtojnë para kamerave

20.01.2020 18:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Brad Pitt dhe Jennifer Aniston flirtojnë para kamerave

Aktorët Brad dhe Jennifer ishin shumë të afërt dhe të buzëqeshur mbrëmjen e kaluar teksa fituan cmimet për rolet e tyre në ‘SAGA Awards’.

Brad Pitt fitoi si aktori më i mirë mbështetës për filim ‘Once Upon A Time In Hollywood’, ndërsa Jennifer Aniston si aktorja më e mirë e një serie dramë për ‘The Morning Show’

Image result for brad pitt sag awards

Teksa Brad pranoi cmimin e tij dhe jepte fjalimin Jennifer e shikonte duke buzëqeshur, më pas Brad u pa teksa shikoi Jennifer të pranojë çmimin e saj nga një prapaskenë në ekran. Aktori u shpreh ‘wow’ ndërsa u shpall fituese e Performancës së shkëlqyeshme nga një aktore femër në një serial drame.

Image result for brad pitt sag awards


Brad u fotografua duke u ribashkuar me prapaskenën e Jennifer. Dyshja, që të dy fituan çmime atë mbrëmje, dukeshin të kënaqur ndërsa uruan njëri-tjetrin për nderimet e tyre të reja.

Jennifer u pa me duart e saj të vendosura butësisht mbi ish-in e saj, pasi ata buzëqeshnin dhe shkurtimisht mbajtën duart gjatë bisedës.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jo vetëm Thiago, Liverpooli e do edhe talentin e Dortmundit

Jo vetëm Thiago, Liverpooli e do edhe talentin e Dortmundit

Aubameynag- Arsenal, vjen lajmi më i ri

Aubameynag- Arsenal, vjen lajmi më i ri

Zidane ka marr një vendim të rëndësishëm për Real Madridin

Zidane ka marr një vendim të rëndësishëm për Real Madridin

Taulant Xhaka vendos për të ardhmen e tij

Taulant Xhaka vendos për të ardhmen e tij

Diskutohet në Kosovë për autostradën e parë për biçikleta – e para e llojit të vetë në Ballkanin Perëndimor

Diskutohet në Kosovë për autostradën e parë për biçikleta – e para e llojit të vetë në Ballkanin Perëndimor

Enca vë në fokus të pasmet në imazhin e fundit të ndarë në rrjetet sociale

Enca vë në fokus të pasmet në imazhin e fundit të ndarë në rrjetet sociale

Lamtumirë Kardashians – Reality Show mbyllet pas 14 vjetësh

Lamtumirë Kardashians – Reality Show mbyllet pas 14 vjetësh

Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Shkencëtarët zbulojnë se si të ngadalësohet plakja biologjike

Shkencëtarët zbulojnë se si të ngadalësohet plakja biologjike

Infektohet me Covid-19 edhe vajza e Berluskonit

Infektohet me Covid-19 edhe vajza e Berluskonit

​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës

​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës

Partneri kontrollon vazhdimisht telefonin tuaj – ai mund të ketë këto probleme

Partneri kontrollon vazhdimisht telefonin tuaj – ai mund të ketë këto probleme

A mund të gjeni më shumë se 16 mace në këtë foto?

A mund të gjeni më shumë se 16 mace në këtë foto?

Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- (Foto)

Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- (Foto)

Sot e nesër mbahet Kampionati i Kosovës në automobilizëm

Sot e nesër mbahet Kampionati i Kosovës në automobilizëm

Anglia shënon edhe golin e gjashtë në “Fadil Vokrri”

Anglia shënon edhe golin e gjashtë në “Fadil Vokrri”