Bojka , James Bond-i i ardhshëm ?

23.12.2016 21:53
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bojka , James Bond-i i ardhshëm ?

James Bond, është një karakter  qe ka qene rreth e rrotull për më shumë se pesë dekada. Me Daniel Craig duke luajtur versionin e fundit të Bondit, i cili ndoshta mund të marrë përsipër një herë te  largohet nga roli ?

Scott Adkins është gjithashtu një artist luftarak. Shikuesit e njohin atë për skenat e tij të veprimit  dhe është i njohur me rolin e tij te “Undisputed” si Bojka , dhe në filmat e tij, e cila është një nga pjesët më të domosdoshme të një film Bond.

Me të si Bond,, krijuesit nuk do të duhet të shqetësohen për të filmuar lartë dhe  skenat e veprimit, sepse Scott Adkins ka bërë të gjitha .

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetar / praktikant
artikull i sponzorizuar


Merkel për sulmin në Manchester: Jemi përkrahë popullit britanik

Merkel për sulmin në Manchester: Jemi përkrahë popullit britanik

Argjentina zbulon listën, Icardi ftohet – Aguero jo

Argjentina zbulon listën, Icardi ftohet – Aguero jo

Komisioni Evropian reagon për sulmin brutal në Manchester

Komisioni Evropian reagon për sulmin brutal në Manchester

E konfirmon shefi i policisë: Sulmi u krye nga një kamikaz

E konfirmon shefi i policisë: Sulmi u krye nga një kamikaz

Nishani, ngushëllime për viktimat në Manchester dhe solidaritet me Britaninë e Madhe

Nishani, ngushëllime për viktimat në Manchester dhe solidaritet me Britaninë e Madhe

Trump takohet sot me Abbasin

Trump takohet sot me Abbasin

Twitter sjell ndryshime të reja në politikat e privatësisë, braktis “Do Not Track”

Twitter sjell ndryshime të reja në politikat e privatësisë, braktis “Do Not Track”

Facebook, Messenger dhe Instagram me njoftim të përbashkët

Facebook, Messenger dhe Instagram me njoftim të përbashkët

Rama kritikohet për veshjen në Kuvend, ja si i përgjigjet

Rama kritikohet për veshjen në Kuvend, ja si i përgjigjet

Pique: Ky lojtar duhet ta fitoj Topin e Artë

Pique: Ky lojtar duhet ta fitoj Topin e Artë

Zaev nuk do të shpërngulet në Shkup pas marrjes së mandatit

Zaev nuk do të shpërngulet në Shkup pas marrjes së mandatit

OKB dënon provën e re raketore të Koresë së Veriut

OKB dënon provën e re raketore të Koresë së Veriut

Parlamenti i Shqipërisë kalon Vettingun me shumicë votash

Parlamenti i Shqipërisë kalon Vettingun me shumicë votash

Këngëtarja 71-vjeçare thuajse e zhveshur në “Billboard Music Awards” (Foto)

Këngëtarja 71-vjeçare thuajse e zhveshur në “Billboard Music Awards” (Foto)

Zyrtare: Juventus nënshkruan me Juan Cuadrado

Zyrtare: Juventus nënshkruan me Juan Cuadrado

Nicole Kidman në Kanë, garon me 2 filma për Palmën e Artë

Nicole Kidman në Kanë, garon me 2 filma për Palmën e Artë