Bleona nxjerr gjoksin jashtë (Foto)

12.01.2015 00:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bleona nxjerr gjoksin jashtë (Foto)

Së fundmi ajo ka pozuar para aparatit të fotografit Artan Korenica, ndërsa për fansat e saj ka publikuar një fotografi mjaft joshëse.

Veshja e këngëtares është transparente dhe nën të i shihet gjoksi.

Ajo ka publikuar edhe një tjetër fotografi nga i njëjti sesion teksa është e veshur me të brendshme.image

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 000 maska për doktorët

Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 000 maska për doktorët

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Kosova gati në karantinë të plotë, ndërsa vazhdojnë përgatitjet për festivalin “Sunny Hill” !

Kosova gati në karantinë të plotë, ndërsa vazhdojnë përgatitjet për festivalin “Sunny Hill” !

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb

Ish-aktorja amerikane, tashmë pornostare sheh rritje të ardhurash nga izolimi i njerëzve prej koronavirusit

Ish-aktorja amerikane, tashmë pornostare sheh rritje të ardhurash nga izolimi i njerëzve prej koronavirusit

Me fustan transparent Leonora Jakupi përball coronavirusit

Me fustan transparent Leonora Jakupi përball coronavirusit

Kim Kardashian u zbulon fansave ‘profecinë’ tmerruese që parashikonte koronavirusin

Kim Kardashian u zbulon fansave ‘profecinë’ tmerruese që parashikonte koronavirusin

Elinel rikthehet fuqishëm me “Alo”

Elinel rikthehet fuqishëm me “Alo”

Loredana shijon suksesin e parë të këngës “Angst”

Loredana shijon suksesin e parë të këngës “Angst”

Artisti shqiptar do ta prezantojë Zvicrën në Eurovision 2020, kjo është kënga

Artisti shqiptar do ta prezantojë Zvicrën në Eurovision 2020, kjo është kënga

Diçka e re po vjen nga Ardian Bujupi

Diçka e re po vjen nga Ardian Bujupi

Momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch, nga dushet me avull te vrapimet joshëse në plazh (Foto)

Momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch, nga dushet me avull te vrapimet joshëse në plazh (Foto)

Fero ofendo Arbenitën: ‘Fuck you’ ose shqip “Ik q*hu”

Fero ofendo Arbenitën: ‘Fuck you’ ose shqip “Ik q*hu”

Domingo kërkon ndjesë pas akuzave për ngacmime seksuale

Domingo kërkon ndjesë pas akuzave për ngacmime seksuale

Katy Perry tërbon rrjetin me transformimin radikal seksi

Katy Perry tërbon rrjetin me transformimin radikal seksi