Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

30.03.2019 13:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Këngëtarja Bleona Qereti di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen e fansave.

Tash e sa vite, ajo jeton në Shtetet e Bashkuar të Amerikës bashkë me familjen e saj, vend në të cilin ka përqendruar edhe aktivitetet e saj muzikore.

Bleona është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat sjell çdo ditë fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja është shfaqur mjaft atraktive e veshur me një fustan të kuq dhe elegant, ndërsa ka pozuar në Beverly Hills, të Kalifornisë.

“Gjithmonë fitoj”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke vënë kështu në pah krenarinë dhe elegancën e saj femërore.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat duke e komplimentuar për dukjen e saj, nuk kanë munguar. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Kamera selfie e Oppo e tejkalon imagjinatën tuaj

Kamera selfie e Oppo e tejkalon imagjinatën tuaj

AKEP publikon udhëzimet për të parandaluar roaming e padëshiruar në zonat kufitare

AKEP publikon udhëzimet për të parandaluar roaming e padëshiruar në zonat kufitare

Zvicra godet një ICO e cila mori 90 milionë dollarë nga investitorët

Zvicra godet një ICO e cila mori 90 milionë dollarë nga investitorët

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklamat politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklamat politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Telefonët e Huawei janë arsyeja pse njerëzit po blejnë telefonë të rinj

Telefonët e Huawei janë arsyeja pse njerëzit po blejnë telefonë të rinj

Askush nuk i besonte se kishte një emër të tillë – madje edhe Facebook i kishte mbyllur profilin e tij (Foto)

Askush nuk i besonte se kishte një emër të tillë – madje edhe Facebook i kishte mbyllur profilin e tij (Foto)

Apple anulon përfundimisht karikuesin wireless AirPower pas dy vitesh nga prezantimi

Apple anulon përfundimisht karikuesin wireless AirPower pas dy vitesh nga prezantimi

Lyft del në bursë, vlerësohet me 25 miliardë dollarë

Lyft del në bursë, vlerësohet me 25 miliardë dollarë

Kufjet wireless të Apple janë të pariparueshme

Kufjet wireless të Apple janë të pariparueshme

Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

Huawei poston të ardhura rekord pavarësisht presionit Amerikan

Huawei poston të ardhura rekord pavarësisht presionit Amerikan

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklama politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklama politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Gmail sjell funksionin e shumëpritur në për përdoruesit e iPhone dhe iPad

Gmail sjell funksionin e shumëpritur në për përdoruesit e iPhone dhe iPad

Shpenzimet në aplikacione mobile do të shkojnë në 156 miliardë dollarë pas pesë vitesh

Shpenzimet në aplikacione mobile do të shkojnë në 156 miliardë dollarë pas pesë vitesh

Samsung prezanton në fshehtë Galaxy Tab A 8-inç

Samsung prezanton në fshehtë Galaxy Tab A 8-inç