Bie në dashuri 35 vjeçarja me djalin e ish-bashkshortit, 15 vite më të ri

11.05.2020 07:34
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bie në dashuri 35 vjeçarja me djalin e ish-bashkshortit, 15 vite më të ri

Një grua 35 vjeçare nga Rusia, është në një lidhje dashurore me djalin e ish-bashkshorit, 15 vite më të ri se ajo. Marina Balmasheva, nga Kasnodar Krai e Rusisë, jetoi për 10 vite me ish-bashkëshortin e saj Alexey, 45-vjeç, por prej pak kohësh ata kanë vendosur që të divorcohen.

Por tashmë ajo ka rënë në dashuri me djalin nga një martesë e parë e Alexey, Valdmir.  Në rrjete sociale, Marina, ndau një foto me Valdmir, të para 13 viteve, ku i dashuri i saj aktual ishte vetëm 7 vjeç. Krahas kësaj foto, ajo përfshiu edhe një foto kur ata, tashmë çift, shihen duke u përqafuar sëbashku.

“Asnjëherë nuk e dimë se si do të përfundojë jeta dhe kur do të takoni një person që ju bën të buzëqeshi. Unë e di që disa do të na gjykojnë, të tjerë do të na mbështesin, por ne jemi të lumtur bashkë dhe dëshirojmë të jemi kështu”, u shpreh 35 vjeçarja.

Sakaq, Marina shtoi se është e dashuruar me Valdmir dhe çifti ka marrë në kujdestari tre nga pesë motrat e tij (fëmijët e Alexey).FOTO GALERI1/20

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Burri i Albulena Haxhiut: Duhet të kaloni mbi trupa njerëzish para sa të kthehet krimi në qeverisje

Burri i Albulena Haxhiut: Duhet të kaloni mbi trupa njerëzish para sa të kthehet krimi në qeverisje

Grenell fton të gjithë të respektojnë vendimin e Kushtetueses: Mezi pres të punoj me qeverinë

Grenell fton të gjithë të respektojnë vendimin e Kushtetueses: Mezi pres të punoj me qeverinë

Hoti: Koha të bashkohemi për vendin, s’ka humbur askush

Hoti: Koha të bashkohemi për vendin, s’ka humbur askush

Haradinaj: Sa më shpejt të formohet Qeveria Hoti

Haradinaj: Sa më shpejt të formohet Qeveria Hoti

Mustafa: Aktgjykimi i sotëm i Gjykatës Kushtetuese dëshmon se shteti i Kosovës dhe drejtësia po funksionon

Mustafa: Aktgjykimi i sotëm i Gjykatës Kushtetuese dëshmon se shteti i Kosovës dhe drejtësia po funksionon

LDK: Gjykata vendosi, tashmë dihet se si duhet vepruar edhe në të ardhmen

LDK: Gjykata vendosi, tashmë dihet se si duhet vepruar edhe në të ardhmen

SHBA, institucioneve dhe partive: Zbatojeni vendimin e Gjykatës Kushtetuese

SHBA, institucioneve dhe partive: Zbatojeni vendimin e Gjykatës Kushtetuese

Thaçi: Kam qenë i bindur se çdo hap që kam ndërmarrë ishte në përputhje të plotë me Kushtetutën

Thaçi: Kam qenë i bindur se çdo hap që kam ndërmarrë ishte në përputhje të plotë me Kushtetutën

Konjufca: Vendimi i Kushtetueses do të shkaktojë revoltë qytetare

Konjufca: Vendimi i Kushtetueses do të shkaktojë revoltë qytetare

Kushtetuesja i jep të drejtë presidentit Thaçi për dekretin

Kushtetuesja i jep të drejtë presidentit Thaçi për dekretin

Koci: Kushdo që i qaset dhomës së përgjimeve në Telekom domosdo lë gjurmë

Koci: Kushdo që i qaset dhomës së përgjimeve në Telekom domosdo lë gjurmë

Gjasat për marrëveshje Kosovë-Serbi gjatë këtij viti shihen të vogla

Gjasat për marrëveshje Kosovë-Serbi gjatë këtij viti shihen të vogla

NISMA: E paprecedent për shoqëritë demokratike organizmin e protestave nga partia që udhëheq qeverinë

NISMA: E paprecedent për shoqëritë demokratike organizmin e protestave nga partia që udhëheq qeverinë

Kosovë: Katër raste të reja, 19 të shëruar nga COVID-19

Kosovë: Katër raste të reja, 19 të shëruar nga COVID-19

Nëntë pacientë me Covid-19 në Infektive, tre në gjendje të rëndë

Nëntë pacientë me Covid-19 në Infektive, tre në gjendje të rëndë

“Test protesta” nis me thirrjet “Duam zgjedhje”, “Albin Kurti” dhe “Vetëvendosje”

“Test protesta” nis me thirrjet “Duam zgjedhje”, “Albin Kurti” dhe “Vetëvendosje”