Bianca flladit gjoksin, tregon asetet në Tenerife (Foto)

07.12.2017 20:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bianca flladit gjoksin, tregon asetet në Tenerife (Foto)

Gjoksmadhja Bianca Gascoigne ka treguar hiret e saj derisa ka dal me bikine në valët e plazhit të Tenerifes

Ajo nuk është e panjohur për reklamimin e asetëve të saj dhe edhe kësaj here vajza e futbollistit Paul Gascoigne i ka treguar ato plot vetëbesim.

Këtë ajo e ka bërë gjatë ditës së sotme ku është duke kaluar pushimet në brigjet e bukura të Spanjës.

Ajo duket porsi një pikturë në plazh në fotot e fundit. /GazetaExpress/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën

40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën

Microsoft mund të jetë duke krijuar një aplikacion Movies & TV për iOS dhe Android

Microsoft mund të jetë duke krijuar një aplikacion Movies & TV për iOS dhe Android

Në ditët e fundit të pritjes, Xhensila ndan një video ku duket mjaft lozonjare

Në ditët e fundit të pritjes, Xhensila ndan një video ku duket mjaft lozonjare

Stadiumi “Kazan Arena”, një ‘kazan’ që i  përpiu të gjitha kombëtaret e mëdha

Stadiumi “Kazan Arena”, një ‘kazan’ që i përpiu të gjitha kombëtaret e mëdha

Trego si e vendos unazën dhe zbulo çfarë personi je

Trego si e vendos unazën dhe zbulo çfarë personi je

Një gjë është tashmë e sigurt, kampioni i ri i botës do të jetë përsëri nga Evropa

Një gjë është tashmë e sigurt, kampioni i ri i botës do të jetë përsëri nga Evropa

Baidu do të lanciojë autobusat autonomë

Baidu do të lanciojë autobusat autonomë

Oriola Marashi dredh hashashin si profesioniste

Oriola Marashi dredh hashashin si profesioniste

Belgjika mposht Brazilin, shkon në gjysmëfinale

Belgjika mposht Brazilin, shkon në gjysmëfinale

Sëmundje apo stres? 10 simptomat që s’do t’i mendonit kurrë

Sëmundje apo stres? 10 simptomat që s’do t’i mendonit kurrë

Vetëm për një foto rrezikuan jetën, çifti ukrainas kritikohet për veprimin në Karaibe (Foto/Video)

Vetëm për një foto rrezikuan jetën, çifti ukrainas kritikohet për veprimin në Karaibe (Foto/Video)

Moderatorja shqiptare 'çmend' rrjetin, nxjerr në shesh të pasmet

Moderatorja shqiptare 'çmend' rrjetin, nxjerr në shesh të pasmet

Belgjika e frikshme, dyfishon epërsinë me De Bruyne

Belgjika e frikshme, dyfishon epërsinë me De Bruyne

INSTAT, ndërmarrjet ekonomike që përdorin internet ishin 96,0 % më 2017

INSTAT, ndërmarrjet ekonomike që përdorin internet ishin 96,0 % më 2017

Zaimina Vasjari do ju mahnitë me postimin e saj më të fundit

Zaimina Vasjari do ju mahnitë me postimin e saj më të fundit

Te Juventusi të bindur për transferimin e Ronaldos

Te Juventusi të bindur për transferimin e Ronaldos