Bes Kallaku një vrasës me pagesë (VIDEO)

13.03.2015 16:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bes Kallaku një vrasës me pagesë (VIDEO)

Aktorit të Portokallisë, Bes Kallaku, nuk i ka shpëtuar situata politike e ditëve të fundit. Aktori shfaqet në rolin e vrasësit të paguar për te eleminuar shumë emra në politikën shqiptare.

Duket se suksesi ka qënë i garantuar, pasi përpos faktit që është shpërndarë në kohë reale në rrjetet sociale, kjo video ka marrë vëmëndjen edhe të vetë kryeministrit Rama. Bashkangjitur videos në fjalë Rama ka shkruar: “Mos e humbni”. /albeu.com/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Spanja fillon vaksinimin e banorëve falas në janar

Spanja fillon vaksinimin e banorëve falas në janar

​Britania e Madhe regjistron rreth 19 mijë raste të reja me koronavirus

​Britania e Madhe regjistron rreth 19 mijë raste të reja me koronavirus

Koronavirusi nuk erdhi nga Wuhan, ai vetëm u zbulua atje, pohon mjeku kinez

Koronavirusi nuk erdhi nga Wuhan, ai vetëm u zbulua atje, pohon mjeku kinez

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Vret gruan dhe i la trupin e zhveshur para shtëpisë – (Foto)

Vret gruan dhe i la trupin e zhveshur para shtëpisë – (Foto)

Fauci: Shpejtësia e vaksinave nuk e ka cënuar sigurinë e tyre

Fauci: Shpejtësia e vaksinave nuk e ka cënuar sigurinë e tyre

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Italia me 36.176 raste të reja të infeksionit

Italia me 36.176 raste të reja të infeksionit

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Biden takim me këshilltarët për Sigurinë Kombëtare

Biden takim me këshilltarët për Sigurinë Kombëtare