Bëri sikur ishte shtatzënë, ndalohet shqiptarja me heroinë “në bark”

09.01.2017 23:58
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bëri sikur ishte shtatzënë, ndalohet shqiptarja me heroinë “në bark”

Një shqiptare ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi tentoi të trafikojë nga Shqipëria për në vendin fqinj, plot 700 gramë heroinë.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane, sipas të cilave, shtetasja shqiptare, emri i së cilës nuk bëhet i ditur, tentoi të kalonte drogën nga Shqipëria në Napoli, ku dhe banonte.

Ajo u ndalua bashkë më djalin e saj 3 vjeçar, teksa kishte fryrë barkun dhe pretendonte se ishte shtatzënë. Por në fakt, nga kontrolli i ushtruar nga policia, rezultoi se shqiptarja kishte fshehur pikërisht lëndën narkotike të mbështjellë me letër natriban.

Ishte qeni i policisë që e bëri të ndihej nervoze shqiptaren, e cila për momentin ndodhet në arrest shtëpie./Gazeta Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Oxhakët gjigant u rrënuan brenda sekondave, demolimi i dytë më i madh ndonjëherë (Video)

Oxhakët gjigant u rrënuan brenda sekondave, demolimi i dytë më i madh ndonjëherë (Video)

Pas vërshimeve, shirave të rrëmbyeshëm dhe erërave të forta, qyteti kinez mbushet me oktapodë e yje të detit (Foto/Video)

Pas vërshimeve, shirave të rrëmbyeshëm dhe erërave të forta, qyteti kinez mbushet me oktapodë e yje të detit (Foto/Video)

Pamje të papara nga stuhia në Austri, “cunami nga qielli” (Video)

Pamje të papara nga stuhia në Austri, “cunami nga qielli” (Video)

Partnerët që ‘braktisën gjithçka’ për të shëtitur botën, tregojnë se imazhet e tyre mahnitëse e maskojnë punën e rëndë që bëhet për t’i realizuar (Foto)

Partnerët që ‘braktisën gjithçka’ për të shëtitur botën, tregojnë se imazhet e tyre mahnitëse e maskojnë punën e rëndë që bëhet për t’i realizuar (Foto)

Fëmijët u zgjuan nga gjumi dhe hynë në pishinë, njëri prej tyre mbeti pesë minuta nën ujë (Video)

Fëmijët u zgjuan nga gjumi dhe hynë në pishinë, njëri prej tyre mbeti pesë minuta nën ujë (Video)

Roja i pyllit gati u ngufat nga pitoni që e vuri rreth qafës që të pozojë për një fotografi (Video)

Roja i pyllit gati u ngufat nga pitoni që e vuri rreth qafës që të pozojë për një fotografi (Video)

Banorët filmojnë sasinë e madhe të llavës së vullkanit në Havai duke u derdhur në oqean (Video)

Banorët filmojnë sasinë e madhe të llavës së vullkanit në Havai duke u derdhur në oqean (Video)

Peshkaqenin gjigant, që e zuri me vështirësi, e lëshoi sërish të lirë në det (Video)

Peshkaqenin gjigant, që e zuri me vështirësi, e lëshoi sërish të lirë në det (Video)

Shpërthimi i vullkanit në Hawaii bën që me shiun të bien edhe ‘kristale të gjelbra’ (Foto)

Shpërthimi i vullkanit në Hawaii bën që me shiun të bien edhe ‘kristale të gjelbra’ (Foto)

Mundësit e fuqishëm e humbën betejën e tërheqjes së litarit, nga një luan i ri në moshë (Video)

Mundësit e fuqishëm e humbën betejën e tërheqjes së litarit, nga një luan i ri në moshë (Video)

Motoçikleta e parkuar nisi të bënte xhiro vet, dyshime për aktivitet paranormal (Video)

Motoçikleta e parkuar nisi të bënte xhiro vet, dyshime për aktivitet paranormal (Video)

Politikani i hedhë vetës sprein me piper, si pjesë e fushatës për përdorimin e këtij mjeti kundër sulmuesve të armatosur nëpër shkolla (Video)

Politikani i hedhë vetës sprein me piper, si pjesë e fushatës për përdorimin e këtij mjeti kundër sulmuesve të armatosur nëpër shkolla (Video)

I ngec koka në “auspuh”, zjarrfikësit përdorin motosharrë për ta shpëtuar adoleshenten (Foto/Video)

I ngec koka në “auspuh”, zjarrfikësit përdorin motosharrë për ta shpëtuar adoleshenten (Foto/Video)

Rrëfehet 98 vjeçari nga Drenasi, i cili ka agjëruar edhe këtë ramazan (Video)

Rrëfehet 98 vjeçari nga Drenasi, i cili ka agjëruar edhe këtë ramazan (Video)

Lavatriçja dhe frigoriferi hapeshin natën, pa i prekur askush – çifti vendosin kamera për të parë se çfarë po ndodhte! (Video)

Lavatriçja dhe frigoriferi hapeshin natën, pa i prekur askush – çifti vendosin kamera për të parë se çfarë po ndodhte! (Video)

Erërat e forta që lëvizin me 120 kilometra në orë, bëjnë që aeroplanët të “shkunden” anash derisa tentojnë të aterrojnë (Video)

Erërat e forta që lëvizin me 120 kilometra në orë, bëjnë që aeroplanët të “shkunden” anash derisa tentojnë të aterrojnë (Video)