Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

26.11.2020 20:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Aktori Ben Affleck është në një gjendje të vështirë mendore, dhe kjo konfirmohet nga fotot e paparacëve në rrjetet sociale.

Miqtë e tij të ngushtë, si dhe familjarët, janë shumë të shqetësuar për shëndetin e aktorit hollivudian. Sipas tyre, arsyeja është ndarja me aktoren Ana de Armas, pikërisht kur ai rifitoi besimin në dashuri pas divorcit me Jennifer Garner dhe kapërceu një problemin e madh të alkoolit, por lumturia e tij nuk zgjati shumë.

Një burim anonim pranë çiftit zbuloi për revistën Women’s Day se Ben Afleck dhe Ana u ndanë rreth një muaj më parë, pasi kjo e fundit u refuzua përfundimisht për rolin e vajzës së re për filmin e ri James Bond.

“Ata e refuzuan me shpjegimin se nuk ishte vizualisht e mirë për ekskluzivitetin e Bond. Ata i thanë se nuk ishte e mirëpritur në tapetin e kuq”, zbuloi burimi duke shtuar se Ana papritmas ndryshoi qëndrimin e saj ndaj Benit në fund.

“Pas kësaj, Ana filloi ta përjetonte fituesin e çmimit Oscar ndryshe dhe ai e ndjeu këtë. Ben dëshironte që të kalonin të gjithë kohën e tyre të lirë së bashku, por ajo nuk e donte atë. Ajo mendoi se duhej t’i përkushtohej më shumë karrierës dhe mbi të gjitha të punonte në pamjen e saj fizike”, përfundoi burimi.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

Klopp po planifikon të shesë dyshen e Liverpoolit

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë

​Braga-Leicester City, analizë dhe formacionet e mundshme

​Braga-Leicester City, analizë dhe formacionet e mundshme

Aston Villa synon transferimin e Milot Rashicës

Aston Villa synon transferimin e Milot Rashicës

Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë

Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë

​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet

​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet

Kjo ishte dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste

Kjo ishte dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste

Vdekja e Maradonas, këto janë vendimet që sapo u morën për futbollin evropian

Vdekja e Maradonas, këto janë vendimet që sapo u morën për futbollin evropian

Vdes legjenda e futbollit botëror Diego Armando Maradona

Vdes legjenda e futbollit botëror Diego Armando Maradona

PSG mposht Leipzigun, Man United Basaksehirin

PSG mposht Leipzigun, Man United Basaksehirin

Barcelona dhe Juventusi sigurojnë kalimin në fazën tjetër të LK-së

Barcelona dhe Juventusi sigurojnë kalimin në fazën tjetër të LK-së

Shteti shet veturën e konfiskuar, tash duhet t’i kthejë borxhin pronarit

Shteti shet veturën e konfiskuar, tash duhet t’i kthejë borxhin pronarit

​5 gjëra te një grua që rrëzon çdo burrë në këmbë

​5 gjëra te një grua që rrëzon çdo burrë në këmbë

​5 mënyra për të shmangur infektimin me koronavirus në ambiente të mbyllura

​5 mënyra për të shmangur infektimin me koronavirus në ambiente të mbyllura

Këto janë ekipet që mund të kalojnë grupet këtë javë në Ligën e Kampionëve

Këto janë ekipet që mund të kalojnë grupet këtë javë në Ligën e Kampionëve