“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

27.01.2018 21:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

Një grua 47 vjeçare ka rrëfyer për ‘The sun’ se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhëndrin e saj, pra burrin e vajzës së saj që është 26 vjeç.

Ajo ka thënë se vajza e saj e palëvizshme nuk ka plotësuar kënaqësitë burrit të saj, prandaj ajo ia përmbush nevojat e tij, shkruan ‘The Sun”, transmeton Indeksonline.

“Unë dhe burri im u divorcuan 20 vjet më parë kur vajza jonë ishte katër vjeç. Ai u zhvendos jashtë shtetit dhe vazhdova të sjellë vajzën tonë në jetë dhe të kudjesësha për të. Ajo është fëmija im i vetëm dhe gjithë kohen kemi qënderuar afër. Unë jam 47 vjece dhe kam pasur disa marrëdhënie, por unë ia përkushtova kohën time kryesisht vajës. Ajo u martua tri vitë më parë me një djal të bukur, por në të njëjtin vit ajo pësoi aksident duke mbetur e palëvizshme. Dhe kështu burri i saj 26 vjecar u kujdes për të 24 orë. Mirëpo, më kohë unë vërejta se u bëra shumë e afërt me dhëndrrin. Unë një ditë prej ditësh mora një shishe verë dhe birra. Nisëm të pim unë e ai. Ai nisi të bëjë seks me mua, duke thënë se vajza ime nuk ishte fare në gjendje të bëjë seks me të dhe ai kishite humbur intimitetin që kishin. Ai u ndje keq, por ishte e vërteta. I vura krahët përreth për ta ngushëlluar dhe nisëm të putheshim. Nuk mund ta ndalonim vetën dhe përfunduam në një seks të mahnitshëm. Kjo ka vazhduar për një vit. Unë e di që dhëndrri nuk do ta braktisë kurrë vajzën time dhe se bashku do të jemi tërë kohën. E di që ai e do vajzën time, por ai më do edhe une e dua atë. Situata na ka dalë jashtë kontrolle e kjo nuk do të kishte ndodhur sikur vajza ime të ishte mirë. Unë nuk mund të them askujt për ne, por seksi është më i mira që kam pasur ndonjëherë dhe nuk e kam mendjen ta përfundoj atë”

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)

Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)

Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)