Befasia më e madhe për nusen, ishte një qen që ia dhuroi bashkëshorti gjatë dasmës (Video)

17.04.2019 17:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Befasia më e madhe për nusen, ishte një qen që ia dhuroi bashkëshorti gjatë dasmës (Video)

Nusja mbeti e mahnitur, kur bashkëshorti e befasoi me një qen, që gjithmonë kishte dashur ta kishte një të tillë.

Harmick Nazarians nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, e bleu një qen dy ditë para ceremonisë, për ta mbajtur në shtëpinë e shoqërueses së nuses, në mënyrë që Angela të mos e shihte, transmeton Telegrafi.

Gjithçka ndodhi pas shpinës së saj, sepse ajo po bëhej gati të hidhte buqetën, të cilën sikur e hoqi qafe, sapo e pa se çfarë mbante bashkëshorti në krah.

Kjo ishte dhurata që ai e kishte planifikuar për një kohë, meqenëse e dinte që prej fillimit të lidhjes se ajo është dashamirëse e qenve dhe shumë e dhënë pas tyre. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Befasia më e madhe për nusen, ishte një qen që ia dhuroi bashkëshorti gjatë dasmës (Video)

Befasia më e madhe për nusen, ishte një qen që ia dhuroi bashkëshorti gjatë dasmës (Video)

Apple dhe Google bllokojnë TikTok në Indi

Apple dhe Google bllokojnë TikTok në Indi

Netflix kalon 148 milionë abonentë

Netflix kalon 148 milionë abonentë

Ndryshimi drastik i Luana Vjollcës

Ndryshimi drastik i Luana Vjollcës

Intel tërhiqet nga gara për 5G e smartfonëve

Intel tërhiqet nga gara për 5G e smartfonëve

I dehur përfundoi atje, në mëngjes e kuptoi se ishte në shtëpinë e gabuar – pronarët e befasojnë me sjelljet e tyre (Video)

I dehur përfundoi atje, në mëngjes e kuptoi se ishte në shtëpinë e gabuar – pronarët e befasojnë me sjelljet e tyre (Video)

Mbrojtja ligjore e Assange, mbështetësit mbledhin fonde

Mbrojtja ligjore e Assange, mbështetësit mbledhin fonde

Njihuni me makinën më të re elektrike të Volkswagen ID Roomzz

Njihuni me makinën më të re elektrike të Volkswagen ID Roomzz

Franca thirrje Bashkimit Evropian për rregullimin e kriptomonedhave

Franca thirrje Bashkimit Evropian për rregullimin e kriptomonedhave

A është ky fundi i kohështrirjes së Facebook?

A është ky fundi i kohështrirjes së Facebook?

Pas arrestimit të Assange Ekuadori përballet me 40 milionë sulme kibernetike

Pas arrestimit të Assange Ekuadori përballet me 40 milionë sulme kibernetike

Sony zbulon detajet e para të PlayStation 5

Sony zbulon detajet e para të PlayStation 5

Samsung nuk ndalet, fillon punën me procesorët e gjeneratës tjetër

Samsung nuk ndalet, fillon punën me procesorët e gjeneratës tjetër

Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)

Apple dhuron para për rindërtimin e katedrales Notre Dame

Apple dhuron para për rindërtimin e katedrales Notre Dame

Enca nuk i fshehë më kilet, të pasmet e saj zhgënjejnë

Enca nuk i fshehë më kilet, të pasmet e saj zhgënjejnë