Bebe Rexha mbledh mbi 35,000 euro për Shqiperinë

28.11.2019 15:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bebe Rexha mbledh mbi 35,000 euro për Shqiperinë

Artistja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është e vetmja artiste me famë botrore qe po përdorë platformen e saj për tu ardhur në ndihmë te prekurve nga termeti qe ndodhi së fundmi në Shqipëri.

Bebe teksa është në turne me vëllëzerit Jonas ka marrë inciativen qe te hap nje llogari GoFundMe dhe e ka vendosur linkun ne profilin e saj ne instgram duke ju treguar te gjithe fansave te saj per ngjarjen qe kane ndodhur.

“JU LUTEM NDIHMOJENI SHQIPERIN.Une vet do te udhetoje ne Shqiperi qe te sigurohem qe parate po perdoren per qellime te mira.Linku eshte ne bion e faqes time.” ka shkruar Bebe ne instagram.

Deri ne këto momente ajo ka arritur te mbledh mbi 35,000 euro dhe ka falenderuar fansat per mbeshtetjen e tyre.

INFOSOT

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Interi i përgjigjet Juves nga Torino, mposht pastër skuadrën “Granata”

Interi i përgjigjet Juves nga Torino, mposht pastër skuadrën “Granata”

Capital T vazhdon humanitetin per te prekurit nga termeti

Capital T vazhdon humanitetin per te prekurit nga termeti

Fero publikon projektin e tij të ri

Fero publikon projektin e tij të ri

Dua Lipa, bashkëpunim muzikor, fitimet për të ndihmuar Shqipërinë

Dua Lipa, bashkëpunim muzikor, fitimet për të ndihmuar Shqipërinë

Bebe Rexha mbledh mbi 35,000 euro për Shqiperinë

Bebe Rexha mbledh mbi 35,000 euro për Shqiperinë

Dua Lipa tregon linjat ne Australi

Dua Lipa tregon linjat ne Australi

Haaland vendos rekord dhe sfidon më të mirët e Europës

Haaland vendos rekord dhe sfidon më të mirët e Europës

Justin Timberlake ndihet në faj

Justin Timberlake ndihet në faj

Era Istrefi kërkon që të mos keqpërdoren ndihmat për Shqipërinë

Era Istrefi kërkon që të mos keqpërdoren ndihmat për Shqipërinë

Tayna bën një gjest të mirë për familjen Abazi nga Gjilani

Tayna bën një gjest të mirë për familjen Abazi nga Gjilani

Hailey Bieber shfaqet në bikine

Hailey Bieber shfaqet në bikine

Elvana Gjata emocionon të gjithë me reagimin e saj pas tërmetit

Elvana Gjata emocionon të gjithë me reagimin e saj pas tërmetit

Adrola Dushi me shkrim emocional për ditëlindjen e djalit, teksa flet edhe për tërmetet në Shqipëri

Adrola Dushi me shkrim emocional për ditëlindjen e djalit, teksa flet edhe për tërmetet në Shqipëri

Emily Ratajkowski seksi në të bardha

Emily Ratajkowski seksi në të bardha

Këngëtari që vuri në siklet organizatorët e AMA 2019 (Foto)

Këngëtari që vuri në siklet organizatorët e AMA 2019 (Foto)

Yjet dhe veshjet e tyre në tapetin e AMA

Yjet dhe veshjet e tyre në tapetin e AMA