Bebe Rexha e ftuar në MTV Times Square

17.10.2016 22:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bebe Rexha e ftuar në MTV Times Square

Këngëtarja e njohur me origjinë nga Dibra ka qenë e ftuar në “MTV” në Times Square në Nju Jork. Ajo ka folur për vështirësitë që kishte deri në “shpërthimin” e saj në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Vëmendje të veçantë i ka kushtuar bashkëpunimit më artistë të ndryshëm me renome ndërkombëtare si: Nicki Minaj, Eminem, Rihanna etj.

Sikurse edhe herëve të kaluara Rexha nuk e ka lënë pa përmendur faktin se është shqiptare dhe për pagëzimin e saj nga babai.

Vlen të theksohet se Bebe Rexha do të moderojë “MTV EMA Awards” që këtë vit do të mbahet në Roterdam të Holandës, ku ajo është e nominuar për dy çmime.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Haradinaj tregon se sa do të jetë rritja e pagave për Policinë e Kosovës

Haradinaj tregon se sa do të jetë rritja e pagave për Policinë e Kosovës

Projekti për Parkun Memorial në Velani nis vitin e ardhshëm

Projekti për Parkun Memorial në Velani nis vitin e ardhshëm

Lekaj pret në takim kryetarin e Hanit të Elezit

Lekaj pret në takim kryetarin e Hanit të Elezit

Asambleja Komunale e Fëmijëve të Prizrenit vizitë në Prokurori

Asambleja Komunale e Fëmijëve të Prizrenit vizitë në Prokurori

Avokati thotë se dikush po e bllokon qëllimisht lirimin e Sylejman Selimit

Avokati thotë se dikush po e bllokon qëllimisht lirimin e Sylejman Selimit

Albumi i Dua Lipës më i dëgjuari në këtë platformë muzikore

Albumi i Dua Lipës më i dëgjuari në këtë platformë muzikore

Butrint Imeri publikon baladën “Kush?”

Butrint Imeri publikon baladën “Kush?”

Hajdari: Procesi i privatizimit mund të përmbyllet vetëm pas 7 viteve

Hajdari: Procesi i privatizimit mund të përmbyllet vetëm pas 7 viteve

Shqiptohet dënim me burgim dhe dënim me gjobë për të akuzuarin G.L.

Shqiptohet dënim me burgim dhe dënim me gjobë për të akuzuarin G.L.

Sa njerëz i ka në burg Kosova dhe sa para shpenzon për ta

Sa njerëz i ka në burg Kosova dhe sa para shpenzon për ta

Befasi nga i dashuri, shpërthen në lot modelja

Befasi nga i dashuri, shpërthen në lot modelja

Kryeministri Haradinaj: Kosova po e ndërton arkitekturën e saj të sigurisë

Kryeministri Haradinaj: Kosova po e ndërton arkitekturën e saj të sigurisë

Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

Rita Ora pranon një dhuratë të veçantë nga Madonna

FSK-ja mohon largimin e pjesëtarëve serbë

FSK-ja mohon largimin e pjesëtarëve serbë

Komuna e Prishtinës shpall situatë emergjente në “Rrugën B”

Komuna e Prishtinës shpall situatë emergjente në “Rrugën B”

Tahiri: Kompensimi lehtëson rimëkëmbjen e viktimave

Tahiri: Kompensimi lehtëson rimëkëmbjen e viktimave