Bayern shënon dy gola të shpejtë ndaj Arsenal (VIDEO)

15.02.2017 22:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bayern shënon dy gola të shpejtë ndaj Arsenal (VIDEO)

Robert Lewandowski dhe Thiago Alcantara kanë shënuar dy gola brenda tre minutash për t’i dhënë Bayern Munich epërsinë prej dy golash – 3:1 – ndaj Arsenal.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Osmani: LDK e voton demarkacionin kur kryeministri Haradinaj të kërkojë falje

Osmani: LDK e voton demarkacionin kur kryeministri Haradinaj të kërkojë falje

Zidane: Në finale nuk ka favorit, dëshirojmë triumfin

Zidane: Në finale nuk ka favorit, dëshirojmë triumfin

Gjest madhështor nga Pogba, i dërgon në Shkup fanellën një tifozi me aftësi të kufizuara dhe i bën një ftesë speciale për ndeshje (Foto/Video)

Gjest madhështor nga Pogba, i dërgon në Shkup fanellën një tifozi me aftësi të kufizuara dhe i bën një ftesë speciale për ndeshje (Foto/Video)

Më shumë se njëmijë raste me fruth që nga qershori

Më shumë se njëmijë raste me fruth që nga qershori

Ish-kapiteni i Portos, Gonzalez përpiqet të vrasë bashkëshorten

Ish-kapiteni i Portos, Gonzalez përpiqet të vrasë bashkëshorten

Federata nxjerr shifrat, mësoni se sa duhet të paguani për të parë nga afër Ligën Premier

Federata nxjerr shifrat, mësoni se sa duhet të paguani për të parë nga afër Ligën Premier

Formula 1 do t’i largojë vajzat e pistës

Formula 1 do t’i largojë vajzat e pistës

Dembele ka gjetur thesar një milion dollarësh në hotelin që e ka blerë në Belgjikë (Foto)

Dembele ka gjetur thesar një milion dollarësh në hotelin që e ka blerë në Belgjikë (Foto)

A do të ndodh transferimi i Salah në Madrid? Zidane e pranon se i pëlqen egjiptiani

A do të ndodh transferimi i Salah në Madrid? Zidane e pranon se i pëlqen egjiptiani

Sigal Prishtina e mbyll sezonin vjeshtor pa humbje

Sigal Prishtina e mbyll sezonin vjeshtor pa humbje

Gjilani nuk i lë të lirë Thaçin dhe Haxhimusën për të kaluar te Partizani

Gjilani nuk i lë të lirë Thaçin dhe Haxhimusën për të kaluar te Partizani

Juventusi po mendon për transferimin e Fekirit

Juventusi po mendon për transferimin e Fekirit

Pique sulmon Neymarin: Dëmtoi skuadrën tonë

Pique sulmon Neymarin: Dëmtoi skuadrën tonë

Amaneti prekës që Gani Dreshaj ia la vajzës së tij

Amaneti prekës që Gani Dreshaj ia la vajzës së tij

“Super-kompjuteri” bën parashikimet: Këto skuadra do të triumfojnë në 1/16 e Ligës së Kampionëve

“Super-kompjuteri” bën parashikimet: Këto skuadra do të triumfojnë në 1/16 e Ligës së Kampionëve

Isa Mustafa: Fitorja në Istog triumf ndaj atyre që manipuluan

Isa Mustafa: Fitorja në Istog triumf ndaj atyre që manipuluan