Barca po përgatit ofertë për Sanchon, në rast se dështon Neymari

30.06.2019 08:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Barca po përgatit ofertë për Sanchon, në rast se dështon Neymari

Barcelona thuhet se po e shikon mundësinë e transferimit të Jadon Sanchos nga Borussia Dortmundi, në rast se dështon ta rikthejë Neymarin nga Paris Saint-Germaini.

Sipas Sport, Blaugranët po tentojnë ta ritransferojnë yllin brazilian, mirëpo po hasin në shumë vështirësi nga kampioni i Ligue 1.

Klubi parisien po refuzon ta shesë 27-vjeçarin, derisa vlera e tij aktuale në treg konsiderohet të jetë rreth 195 milionë euro.

Jadon Sancho (Foto: Catherine Ivill/Getty Images/Guliver)

Por, siç raporton e përditshmja spanjolle, katalunasit janë duke e shikuar mundësinë e transferimit të talentit anglez, nëse dështojnë në transferimin e brazilianit.

Jadon Sancho ka ngjallur interesimin e shumë klubeve evropiane, mirëpo gjermanët do ta lejojnë largimin e tij vetëm në vlerën e 200 milionë eurove.

19-vjeçari shihet si njëri ndër talentët më premtues në botën e futbollit, andaj Barcelona po mundohet të bëjë çmos në marrjen e shërbimeve të tij. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)