Babai rrah për vdekje pedofilin që i ngacmonte vajzën (Foto/ Video+18)

09.03.2015 23:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Babai rrah për vdekje pedofilin që i ngacmonte vajzën (Foto/ Video+18)

​Një pedofil i cili kërkon mëshirë për jetën e tij në një video të postuar në Liveleak, shihet i rrahur keqazi nga babai i një vajze 11-vjeçare, të cilën pedofili kishte 3 muaj që mundohej ta joshte me anë të mesazheve në Whatsapp.

Por, 23-vjeçari nga Goiasi i Brazilit, nuk e kishte kuptuar që shumicën e kohës po fliste me babain e saj, i cili u hakmor në mënyrën më brutale të mundshme.

Në pamjet filmike, burri me buzë të fryrë dhe i mbuluar me gjak, dëgjohet duke premtuar se kurrë më nuk do e kontaktojë vajzën e mitur. Më pas, kamera largohet nga fytyra e viktimës dhe dëgjohen të ulëritura.

Pedofili është gjetur i vdekur mes shkurreve tre ditë më vonë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë

Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë

Burri lyen me benzinë dhe i vendos flakën një të pastrehu

Burri lyen me benzinë dhe i vendos flakën një të pastrehu

Turqit në shpi shkaku i koronavirusit, dhitë e egra në kulm të shtëpisë

Turqit në shpi shkaku i koronavirusit, dhitë e egra në kulm të shtëpisë

Nuk pyesin për Koronavirus, seks, drogë dhe alkool. Policia u bën gjëmën të rinjve (FOTO)

Nuk pyesin për Koronavirus, seks, drogë dhe alkool. Policia u bën gjëmën të rinjve (FOTO)

Video e çiftit të moshuar bëhet hit në internet: Plaku me plis shihet duke e puthur një grua (Video)

Video e çiftit të moshuar bëhet hit në internet: Plaku me plis shihet duke e puthur një grua (Video)

“Ose vendosni maska ose do të njoftoj policinë”, plas grushti në supermarket

“Ose vendosni maska ose do të njoftoj policinë”, plas grushti në supermarket

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

I riu dhunon brutalisht gruan shtatzëne, pretendonte se ishte mbartëse e koronavirusit

I riu dhunon brutalisht gruan shtatzëne, pretendonte se ishte mbartëse e koronavirusit

Rrëfimi prekës i 23 vjeçares që ka pësuar 90% djegie në trup: Kam gjetur dashurinë e jetës, do të martohem

Rrëfimi prekës i 23 vjeçares që ka pësuar 90% djegie në trup: Kam gjetur dashurinë e jetës, do të martohem

Dimri më i ngrohtë i regjistruar ndonjëherë Evropa

Dimri më i ngrohtë i regjistruar ndonjëherë Evropa

E rëndë/ Babai sulmon seksualisht djalin e tij 6 vjeçar me shkop, pasi hëngri një tortë pa leje (Foto)

E rëndë/ Babai sulmon seksualisht djalin e tij 6 vjeçar me shkop, pasi hëngri një tortë pa leje (Foto)

Rrëmbeu vajzën e ish-gruas, e përdhunoi për 20 vite dhe bënë 9 fëmijë së bashku, dënohet me burg të përjetshëm

Rrëmbeu vajzën e ish-gruas, e përdhunoi për 20 vite dhe bënë 9 fëmijë së bashku, dënohet me burg të përjetshëm

Në Antarktik bora dhe akulli bëhen të kuqe

Në Antarktik bora dhe akulli bëhen të kuqe

Verbohet 25 vjeçarja, tentoi të lyente sytë me ngjyrë të zezë

Verbohet 25 vjeçarja, tentoi të lyente sytë me ngjyrë të zezë

Në Parlamentit britanik zbulohët “porta e fshehtë” 360 vjeçare

Në Parlamentit britanik zbulohët “porta e fshehtë” 360 vjeçare

Pa koment: Luan violinë gjatë operacionit në tru

Pa koment: Luan violinë gjatë operacionit në tru