Axha e shtyp aksidentalisht nipin për vdekje me traktor

06.06.2016 18:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Axha e shtyp aksidentalisht nipin për vdekje me traktor

Një fëmijë është shtypur për vdekje me traktor nga axha i tij. Ngjarja ka ndodhur aksidentalisht në Mamushë të Prizrenit.

Rastin e ka konfirmuar rreshteri i Policisë në Prizren, Vesel Gashi.

Ai për prizrenpress tha se aksidenti tragjik në Mamushë, ka ndodhur për shkak pakujdesisë së shoferit të traktorit, që në këtë rast ka qenë axha i viktimës.

“Fëmija ka marrë lëndime të rënda trupore, si pasojë e të cilave ka ndërruar jetë”, tha Gashi.

(Kosova Sot)

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Ndërron jetë veprimtari i çështjes kombëtare Nazmi Llapashtica – Lali

Ndërron jetë veprimtari i çështjes kombëtare Nazmi Llapashtica – Lali

Haskuka lë në komunë drejtorin e dënuar për dy vepra penale

Haskuka lë në komunë drejtorin e dënuar për dy vepra penale

Daçiq: BE-ja nuk mund të vendosë si kusht njohjen Kosovës, për pranimin e Serbisë në BE

Daçiq: BE-ja nuk mund të vendosë si kusht njohjen Kosovës, për pranimin e Serbisë në BE

Veseli: Për mua dhe Thaçin, Mitrovica është e shenjtë

Veseli: Për mua dhe Thaçin, Mitrovica është e shenjtë

Vazhdon të rritet numri i veteranëve që po marrin pensione

Vazhdon të rritet numri i veteranëve që po marrin pensione

Banorët kundër varrezave të Velanisë

Banorët kundër varrezave të Velanisë

Thaçi: Majlinda, Nora, Distria dhe sportistët tanë janë krenaria e Kosovës

Thaçi: Majlinda, Nora, Distria dhe sportistët tanë janë krenaria e Kosovës

PSD: Hipokrizia manipuluese dhe viktimizuese e Vetëvendosjes së etur për pushtet

PSD: Hipokrizia manipuluese dhe viktimizuese e Vetëvendosjes së etur për pushtet

Dialogu, cilat janë vijat e kuqe?

Dialogu, cilat janë vijat e kuqe?

Rrëfimi i dhimbshëm i kosovarit që u dëbua nga Zvicra pas 20 vitesh

Rrëfimi i dhimbshëm i kosovarit që u dëbua nga Zvicra pas 20 vitesh

Nga Skenderaj, Limaj kërkon mobilizim dhe fuqizim

Nga Skenderaj, Limaj kërkon mobilizim dhe fuqizim

Gati për të marrë përgjegjësitë në INTERPOL

Gati për të marrë përgjegjësitë në INTERPOL

Mustafa përkujton Ukë Bytyqin

Mustafa përkujton Ukë Bytyqin

Britanikët propozojnë Naim Gashin për drejtor të Agjencisë së Akreditimit

Britanikët propozojnë Naim Gashin për drejtor të Agjencisë së Akreditimit

Vetëvendosje akuzon Partinë e Shpend Ahmetit se është vu në shërbim të Kadri Veselit dhe Goran Rakiqit

Vetëvendosje akuzon Partinë e Shpend Ahmetit se është vu në shërbim të Kadri Veselit dhe Goran Rakiqit

Ministri Shala premton përkrahjen e prodhuesve vendor, kërkon rritjen e cilësisë

Ministri Shala premton përkrahjen e prodhuesve vendor, kërkon rritjen e cilësisë