Automjeti përplaset me pemën, vdes 17 vjeçari

14.12.2019 00:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Automjeti përplaset me pemën, vdes 17 vjeçari

Një aksident ka ndodhur në Gjirokastër ku një automjet tip Benz ka dale nga rruga dhe është përplasur në një pemë.

Përplasja ishte shumë e fuqishme duke shkaktuar vdekjen e drejtuesit të mjetit, shtetasit me iniciale M.Xh 17 vjeç, banues në Gjirokastër.

Bëhet me dije se automjeti nuk është në pronësi të këtij shtetasi.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


​Edhe Postës së Kosovës i bllokohen xhirollogaritë

​Edhe Postës së Kosovës i bllokohen xhirollogaritë

Hyseni: Nuk do të ketë marrëveshje të veçanta përderisa s’ka marrëveshje gjithëpërfshirëse

Hyseni: Nuk do të ketë marrëveshje të veçanta përderisa s’ka marrëveshje gjithëpërfshirëse

Vetëvendosje thotë se pas Telekomit do të falimentojë edhe Posta e Kosovës

Vetëvendosje thotë se pas Telekomit do të falimentojë edhe Posta e Kosovës

KEDS punon në sigurinë e rrjetit, paralajmërohen ndërprerje të rrymës

KEDS punon në sigurinë e rrjetit, paralajmërohen ndërprerje të rrymës

​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Shkencëtarët suedezë: Imuniteti i tufës nuk funksionon, mos veproni si Suedia

Shkencëtarët suedezë: Imuniteti i tufës nuk funksionon, mos veproni si Suedia

Vuçiq në Banjallukë, Dodik flet për pavarësinë e Republika Srpska sipas modelit të Kosovës

Vuçiq në Banjallukë, Dodik flet për pavarësinë e Republika Srpska sipas modelit të Kosovës

Dënohet me 16 vite burgim i akuzuari për vrasjen e gruas dhe “baxhanakut” në Skenderaj

Dënohet me 16 vite burgim i akuzuari për vrasjen e gruas dhe “baxhanakut” në Skenderaj

Pesë marrëveshjet që u votuan sot në Kuvend ia sjellin Kosovës rreth 50 milionë euro

Pesë marrëveshjet që u votuan sot në Kuvend ia sjellin Kosovës rreth 50 milionë euro

“Grupi i Kumanovës” mund të ekstradohet në Kosovë për vuajtjen e dënimit

“Grupi i Kumanovës” mund të ekstradohet në Kosovë për vuajtjen e dënimit

Maqedonia e Veriut paralajmëron heqjen e testit PCR për Kosovë

Maqedonia e Veriut paralajmëron heqjen e testit PCR për Kosovë

Abrashi iu ofron mbështetje Shoqatës së Transportit Rrugor

Abrashi iu ofron mbështetje Shoqatës së Transportit Rrugor

Brexit, Barnier: Marrëveshja tregtare Britani e Madhe dhe BE duket e pamundur

Brexit, Barnier: Marrëveshja tregtare Britani e Madhe dhe BE duket e pamundur

​‘Galaktika e Andromedës’ dhe ‘Exil’ në kategorinë kryesore të Festivalit të Sarajevës

​‘Galaktika e Andromedës’ dhe ‘Exil’ në kategorinë kryesore të Festivalit të Sarajevës

Prishtina dhe Gjilani me më së shumti raste të reja, kjo është situata në komunat e tjera

Prishtina dhe Gjilani me më së shumti raste të reja, kjo është situata në komunat e tjera

Borko Stefanoviq: Vuçiq dhe Thaçi po negociojnë statusin e Kosovës

Borko Stefanoviq: Vuçiq dhe Thaçi po negociojnë statusin e Kosovës