Atraktive në bikini, nga festa e ditëlindjes së 29-të në Amangiri, kjo është Rita Ora

30.11.2019 10:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Atraktive në bikini, nga festa e ditëlindjes së 29-të në Amangiri, kjo është Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, të martën ka festua ditëlindjen e saj të 29-të.

Me këtë rast, ajo vendosi që bashkë me motrën kushërirat dhe disa prej mikeshave të saj të shkojnë Amangiri, një vend shkretiror shumë pranë Las Vegasit, për të festuar në privatësi 29-vjetorin e lindjes së saj.

Ajo duket t’i ketë shijuar pafund këto ditë, teksa shumë prej momentet i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja publikoi një fotografi në InstaStory nga pushimet e fundit, ku tregonte linjat atraktive në bikini të zeza.

Teksa ka qëndruar në Amangiri, Ora duket se ka shijuar disa ditë relaksi pas angazhimeve të shumta me xhirimet e filmit “Twist”.

Rita ndërkohë këto ditë edhe ka bashkëndier dhimbjen me popullin shqiptar, i cili po përballet me një situatë të vështirë në Durrës dhe Thumanë – vende këto në të cilat pati pasoja fatale nga tërmetet. Kështu, Rita dhe familja e saj vendosën që të rindërtojnë shtëpinë e një familje të prekur masivisht nga ngjarja e fundit, dhe këtë njoftim e bëri të ditur vet artistja me famë botërore përmes rrjetit social Instagram.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ministri Veliu i dërgon telegram ngushëllimi familjes së policit që vdiq nga koronavirusi

Ministri Veliu i dërgon telegram ngushëllimi familjes së policit që vdiq nga koronavirusi

​Vdes personi i parë në Kamenicë nga Covid 19, Kastrati jep detaje

​Vdes personi i parë në Kamenicë nga Covid 19, Kastrati jep detaje

Nis peticioni kundër paraqitjes së Kosovës si pjesë të Serbisë në Maps

Nis peticioni kundër paraqitjes së Kosovës si pjesë të Serbisë në Maps

VV kritikon qeverinë Hoti për rifillimin e dialogut

VV kritikon qeverinë Hoti për rifillimin e dialogut

MSh prezanton rastet e reja me Covid-19

MSh prezanton rastet e reja me Covid-19

​Rahoveci shënon epopenë e UÇK-së, nderohen dëshmorët dhe martirët

​Rahoveci shënon epopenë e UÇK-së, nderohen dëshmorët dhe martirët

​Vdes edhe një person nga Covid-19

​Vdes edhe një person nga Covid-19

​VV kritika ndaj qeverisë për menaxhimin e situatës me COVID-19

​VV kritika ndaj qeverisë për menaxhimin e situatës me COVID-19

VV: Takimi i Hotit në Bruksel, jo produktiv

VV: Takimi i Hotit në Bruksel, jo produktiv

​Dumoshi e Tahiri përurojnë palestrën sportive në Samadrexhë të Vushtrrisë

​Dumoshi e Tahiri përurojnë palestrën sportive në Samadrexhë të Vushtrrisë

​Abrashi falënderon Japoninë për ndihmën e dhënë Kosovës në luftimin e pandemisë

​Abrashi falënderon Japoninë për ndihmën e dhënë Kosovës në luftimin e pandemisë

​Artisti kosovar mban ekspozitë personale në Spanjë

​Artisti kosovar mban ekspozitë personale në Spanjë

​Zyra e Qendrës Historike të Prizrenit ende nuk është funksionalizuar

​Zyra e Qendrës Historike të Prizrenit ende nuk është funksionalizuar

​154 policë me Covid-19, 76 raste aktive dhe një i vdekur

​154 policë me Covid-19, 76 raste aktive dhe një i vdekur

Merkel shprehet skeptike për planin e rimëkëmbjes

Merkel shprehet skeptike për planin e rimëkëmbjes

Ministria e Infrastrukturës njofton se rifillon puna në njësitë e patentë shoferëve

Ministria e Infrastrukturës njofton se rifillon puna në njësitë e patentë shoferëve