Arsenal përsëri në disavantazh (VIDEO)

11.08.2017 22:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Arsenal përsëri në disavantazh (VIDEO)

Leicester City ka krijuar edhe një herë epërsi ndaj Arsenal.

Është sulmuesi Jamie Vardy që ka realizuar për 2:3 në minutën e 56-të të takimit që po zhvillohet në Emirates Stadium, transmeton Klan Kosova.

Ky është goli i Vardy:

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dalic: Forma fizike nuk do të jetë problem ndaj Francës

Dalic: Forma fizike nuk do të jetë problem ndaj Francës

Rita Ora nis mëngjesin me të brendshme në Las Vegas, fotografohet nga prapa

Rita Ora nis mëngjesin me të brendshme në Las Vegas, fotografohet nga prapa

Kombinimet e artikujve ushqimorë ofrojnë më tepër dobi

Kombinimet e artikujve ushqimorë ofrojnë më tepër dobi

Rebic objektivi kryesor i Bayernit për sulmin

Rebic objektivi kryesor i Bayernit për sulmin

Të gjitha femrat ia kanë lakmi për trupin, ja çfarë bën Geta në mëngjes

Të gjitha femrat ia kanë lakmi për trupin, ja çfarë bën Geta në mëngjes

Caldara prezantohet te Juventusi: Nesta dhe Chiellini idhujt e mijë, ndjenjë e mrekullueshme që do të luaj me Ronaldon

Caldara prezantohet te Juventusi: Nesta dhe Chiellini idhujt e mijë, ndjenjë e mrekullueshme që do të luaj me Ronaldon

Stresi shan publikisht Mc Kreshën

Stresi shan publikisht Mc Kreshën

Filloi punimet ANV-ja e Cyber Security & Privacy 18

Filloi punimet ANV-ja e Cyber Security & Privacy 18

Ndjekësit e kritikuan vallëzimin seksi të Norës? Robert Berisha ka dy fjalë

Ndjekësit e kritikuan vallëzimin seksi të Norës? Robert Berisha ka dy fjalë

Kololli fantastik, i shënon dy gola Fenerbahces në miqësore

Kololli fantastik, i shënon dy gola Fenerbahces në miqësore

Varësia e prindërve nga telefonat ndikon në sjelljet e fëmijëve

Varësia e prindërve nga telefonat ndikon në sjelljet e fëmijëve

Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër

Liverpooli rrit ofertën për Alissonin

Liverpooli rrit ofertën për Alissonin

Llogaritë e rreme në Twitter, njerëzit me famë humbasin miliona ndjekës

Llogaritë e rreme në Twitter, njerëzit me famë humbasin miliona ndjekës

Bora Zemani largohet nga Digitalb?

Bora Zemani largohet nga Digitalb?

Basha do të luaj në Greqi, arrin marrëveshje me Arisin

Basha do të luaj në Greqi, arrin marrëveshje me Arisin