Arsenal përmbyset nga Newcastle (VIDEO)

15.04.2018 17:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Arsenal përmbyset nga Newcastle (VIDEO)

Arsenal është mposhtur si mysafir i Newcastle United.

Topçinjtë kanë humbur 2:1, pavarësisht se nisën mjaftë mirë takimin, duke shënuar që herët përmes Alexandre Lacazette, përcjell Klan Kosova.

Më pas futbollistët e Benitez, arritën që të shënojnë dy gola, fillimisht të barazimit përmes Aoyze Perez për 1:1 dhe në pjesën e dytë realizoi Matt Ritchie, për 2:1. Ky ishte edhe rezultati final i takimit.

Kjo disfatë thellon krizën te Arsenal, të cilët pas 33 xhirove kampionate kanë të grumbulluara vetëm 54 pikë dhe zënë pozitën e gjashtë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Cardi B lajmëron lindjen e vajzës, me foto nudo

Cardi B lajmëron lindjen e vajzës, me foto nudo

Dueli Botërorit, emisioni i 27-të

Dueli Botërorit, emisioni i 27-të

Gjithçka për operacionet në hundë, flet doktori Zgjim Limani

Gjithçka për operacionet në hundë, flet doktori Zgjim Limani

Të izoluar prej 55 mijë vitesh, tani rrezikojnë zhdukjen (Foto)

Të izoluar prej 55 mijë vitesh, tani rrezikojnë zhdukjen (Foto)

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

Notat e lojtarëve: Kroacia 2-1 Anglia, Perisic me vlerësimin më të lartë

Notat e lojtarëve: Kroacia 2-1 Anglia, Perisic me vlerësimin më të lartë

Telefoni blockchain i HTC ekziston

Telefoni blockchain i HTC ekziston

Dalic: Desha të bëj zëvendësime, por askush nuk donte ta lëshojë fushën

Dalic: Desha të bëj zëvendësime, por askush nuk donte ta lëshojë fushën

Xhirim i paparë: Si përhapet kanceri në organizëm (Video)

Xhirim i paparë: Si përhapet kanceri në organizëm (Video)

Elvana e dashuruar pas baletit! Ja çfarë bën!

Elvana e dashuruar pas baletit! Ja çfarë bën!

Southgate: Zhveshtorja e Anglisë është një vend i vështirë për të qëndruar

Southgate: Zhveshtorja e Anglisë është një vend i vështirë për të qëndruar

Shtohen rregullat strikte për domainet e kompanive në Shqipëri

Shtohen rregullat strikte për domainet e kompanive në Shqipëri

Imazhe që tregojnë si i kalojnë ditët e nxehta të verës fëmijët e pasanikëve (Foto)

Imazhe që tregojnë si i kalojnë ditët e nxehta të verës fëmijët e pasanikëve (Foto)

Anxhela Martini më seksi se kurrë, ekspozon këmbët!

Anxhela Martini më seksi se kurrë, ekspozon këmbët!

Rëndësia e futbollit: Liderët mblidhen për ta shikuar momentin final të ndeshjes Kroaci-Angli

Rëndësia e futbollit: Liderët mblidhen për ta shikuar momentin final të ndeshjes Kroaci-Angli

Ajri i kondicionuar, si ta përdorim dhe të shmangim dhimbjen e fytit

Ajri i kondicionuar, si ta përdorim dhe të shmangim dhimbjen e fytit