Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

08.09.2020 22:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Sipas raportit të policisë, kur erdhën oficerët e gjetën 36-vjeçaren duke përdorur një objekt ngjyrë rozë në formë penisi, për t’u masturbuar.

Një grua nga Florida në SHBA e cila ishte zhveshur dhe nisi të “provonte” një lodër seksi në dyqan në Fort Pierce, u arrestua dhe u akuzua për vjedhje dhe ekspozim të turpshëm.
Punonjësit e dyqanit thirrën policinë kur gruaja e çuditshme hoqi të gjitha rrobat e saj dhe mbeti e veshur vetëm me një këmishë të hollë.

Më pas punonjësja tha se “klientja” nxorri nga pako një lodër seksi dhe hoqi pantallonat e shkurtra që mbante, duke dalë komplet nudo.

Stafi i tha policisë se më herët gruaja kishte provuar një nga veshjet e dyqanit, por nuk thanë për çfarë tipi veshjeje bëhej fjalë.
Vlera totale e mallrave të deklaruara të vjedhura prej saj ishte $45.98.

Kur oficerët arritën në dyqan punonjësja i bëri me shenjë nga magazina, ku gruaja ishte rehatuar në një karrige dhe “po zbaviste veten”.

Në raportin e policisë shkruhet: “Gruaja kishte në dorë një objekt ngjyrë rozë në formë penisi dhe po e përdorte në formë masturbimi”.

Kur oficeri hyri në dhomë, gruaja u ngrit në këmbë dhe lodra e seksit i ra nga dora.

Gruaja kishte refuzuar t’i përgjigjej pyetjeve të policisë.

Oficerët e morën 36-vjeçaren në stacionin e Port Salerno ku u akuzua për shkeljet relativisht të vogla.
Por krime të kësaj natyre janë çuditërisht jo të pazakonta në Florida.

Nëna e 4 fëmijëve Ashton Barton është arrestuar më herët në Largo, Florida për vjedhjen e një vibratori në farmaci.

Në polici ajo tha se burri nuk donte ta prekte me dorë, prandaj “më mirë të bëj këtë sesa ta tradhtoj.”

Kur i kontrolluan çantën asaj iu gjetën dhe një pako qetësues ibuprofen që nuk i kishte paguar. Barton u tha policëve se kishte vjedhur ibuprofenin sepse i dhimbte goja.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Diskutohet në Kosovë për autostradën e parë për biçikleta – e para e llojit të vetë në Ballkanin Perëndimor

Diskutohet në Kosovë për autostradën e parë për biçikleta – e para e llojit të vetë në Ballkanin Perëndimor

Enca vë në fokus të pasmet në imazhin e fundit të ndarë në rrjetet sociale

Enca vë në fokus të pasmet në imazhin e fundit të ndarë në rrjetet sociale

Lamtumirë Kardashians – Reality Show mbyllet pas 14 vjetësh

Lamtumirë Kardashians – Reality Show mbyllet pas 14 vjetësh

Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Shkencëtarët zbulojnë se si të ngadalësohet plakja biologjike

Shkencëtarët zbulojnë se si të ngadalësohet plakja biologjike

Infektohet me Covid-19 edhe vajza e Berluskonit

Infektohet me Covid-19 edhe vajza e Berluskonit

​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës

​Shqipëria përballë Lituanisë për tri pikët e radhës

Partneri kontrollon vazhdimisht telefonin tuaj – ai mund të ketë këto probleme

Partneri kontrollon vazhdimisht telefonin tuaj – ai mund të ketë këto probleme

A mund të gjeni më shumë se 16 mace në këtë foto?

A mund të gjeni më shumë se 16 mace në këtë foto?

Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- (Foto)

Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”- (Foto)

Sot e nesër mbahet Kampionati i Kosovës në automobilizëm

Sot e nesër mbahet Kampionati i Kosovës në automobilizëm

Anglia shënon edhe golin e gjashtë në “Fadil Vokrri”

Anglia shënon edhe golin e gjashtë në “Fadil Vokrri”

Bim Bimma publikon videoklipin e këngës “Ftyrat”

Bim Bimma publikon videoklipin e këngës “Ftyrat”

Thaçi: Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë

Thaçi: Besoj fuqishëm në talentin dhe suksesin e kampionëve tanë

Kompanitë farmaceutike nuk besojnë se do të ketë një ilaç të vetëm për COVID-19

Kompanitë farmaceutike nuk besojnë se do të ketë një ilaç të vetëm për COVID-19

Mali: Kemi marrë letrën më të keqe në Shtëpinë e Bardhë, po kërkojnë njohjen e Kosovës

Mali: Kemi marrë letrën më të keqe në Shtëpinë e Bardhë, po kërkojnë njohjen e Kosovës