Ariel Winter tregon gjoksin bombastik (FOTO)

22.09.2017 17:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ariel Winter tregon gjoksin bombastik (FOTO)

Ariel Winter duket se nuk i bëhet vonë se çfarë thonë të tjerët për sensin e saj të modës.

Aktorja amerikane, edhe këtë herë çuditi me veshjen e saj.

Ajo kishte dal për të bërë pazar më një palë tuta dhe një bluzë e cila e ekspozonte tërësisht gjoksin e saj.

19 vjeçarja gjithmonë kërkon të jetë në qendër të vëmendjen dhe duket se po ia arrin.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Zhgënjen dalja në bursë e Xiaomi

Zhgënjen dalja në bursë e Xiaomi

Evra e këshillon Ronaldon t’i bashkohet Juves

Evra e këshillon Ronaldon t’i bashkohet Juves

Nuk do ta besoni, kështu dukej Linda Morina kur e përfundoj shkollën e mesme

Nuk do ta besoni, kështu dukej Linda Morina kur e përfundoj shkollën e mesme

Atletico refuzon ofertën e parë të Interit për Vrsaljkon

Atletico refuzon ofertën e parë të Interit për Vrsaljkon

Rikthim i SHBLSH? Flet për herë të parë Gentian Zenelaj!

Rikthim i SHBLSH? Flet për herë të parë Gentian Zenelaj!

UBT-CERT në Sofie të Bullgarisë për garën Balkan Hackathon

UBT-CERT në Sofie të Bullgarisë për garën Balkan Hackathon

Cormier triumfon ndaj Miocic dhe shpallet kampion i peshave të rënda në UFC, barazon arritjen e McGregorit

Cormier triumfon ndaj Miocic dhe shpallet kampion i peshave të rënda në UFC, barazon arritjen e McGregorit

Rita Ora midis Kroacisë uron fitoren në shqip

Rita Ora midis Kroacisë uron fitoren në shqip

Në ç’kohë dhe në ç’mënyrë duhet të pimë ujë?

Në ç’kohë dhe në ç’mënyrë duhet të pimë ujë?

Paulinho rikthehet te Guangzhou Evergrande

Paulinho rikthehet te Guangzhou Evergrande

Kryeministri Rama relaksohet me familjen!

Kryeministri Rama relaksohet me familjen!

Momenti kur Brock Lesnar futet në oktagon dhe konfrontohet me kampionin Cormier

Momenti kur Brock Lesnar futet në oktagon dhe konfrontohet me kampionin Cormier

Fatlumja "e mbyt" këtë 'cover'

Fatlumja "e mbyt" këtë 'cover'

Qualcomm prezantoi procesorët e rangut të mesëm Snapdragon 429, 439 dhe 632

Qualcomm prezantoi procesorët e rangut të mesëm Snapdragon 429, 439 dhe 632

Vida: “Lavdi Ukrainës” – nuk ishte mesazh politik, por falënderim për tifozët ukrainas

Vida: “Lavdi Ukrainës” – nuk ishte mesazh politik, por falënderim për tifozët ukrainas

Studimi që tronditi botën e psikiatrisë

Studimi që tronditi botën e psikiatrisë