Aplikacioni e-mail Spark mbërrin në Android

02.04.2019 18:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Aplikacioni e-mail Spark mbërrin në Android

Prej vitesh përdoruesit e iOS dhe macOS kanë pasur akses në aplikacionin Spark, një postë elektronike.

Deri më sot përdoruesit Android kanë qenë të “dënuarit” por nga dita e sotme kjo do të ndryshojë.

Spark zyrtarisht ka debutuar në Google Play Store. Nuk është aspak e lehtë për aplikacione e-mail të palëve të treta të konkurrojnë me Gmail dhe Microsoft Outlook, por Spark ka ndërtuar një reputacion të shkëlqyer për organizimin e postave elektronike.

Aplikacioni vjen me njoftimet inteligjente, me mundësinë për kategorizimin e e-mail në personale, pune, newsletter por edhe ti jepni prioritet disa prej tyre.

Fokus në produktivitet është një bonus për aplikacionin e zhvilluar nga kompania Readdle pas aplikacioneve PDF Expert, Calendar5 dhe Documents by Readdle.

Aplikacioni mund të shkarkohet falas nga ky moment në App Store dhe Google Play por duhet të paguani nëse dëshironi akses në funksione të avancuara.

Mbërritja e Spark vjen ditën e sotme kur Google vendosi të tërhiqte aplikacionin Inbox. Nëse jeni një përdorues i Android dhe i zhgënjyer nga largimi i Google Inbox, mbase duhet të provoni Spark. /PCWorld Albanian

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


‘Harder’ titullohet kënga e re e Bebe Rexhës

‘Harder’ titullohet kënga e re e Bebe Rexhës

Capital T tregon muskujt për të ‘ngritur’ edhe më shumë temperaturat

Capital T tregon muskujt për të ‘ngritur’ edhe më shumë temperaturat

Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë