Anxhelina zbulon më në fund a ka të dashur dhe a ka bërë operacione plastike

11.07.2018 12:51
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Anxhelina zbulon më në fund a ka të dashur dhe a ka bërë operacione plastike

Përgjigjet e fundit që i ka dhënë Anxhelina Hadërgjonaj nëpërmjet Instagramit, janë ato që fansat po i prisnin për një kohë të gjatë.
Këngëtarja seksi njihet për linjat e saj të formësuara dhe dikush nga fansat e ka pyetur nëse ka bërë operacione plastike, shkruan lajmi.net

Anxhelina ka treguar se nuk ka bërë intervenime të tilla dhe poashtu zbuloi se nuk është në lidhje.

Kjo përgjigje u ka interesuar më shumë meshkujve pasi ka të shumtë që e ndjekin këngëtaren seksi dhe kjo vihet re në komentet e tyre pranë imazheve që ajo poston.

 

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Anxhelina zbulon më në fund a ka të dashur dhe a ka bërë operacione plastike

Anxhelina zbulon më në fund a ka të dashur dhe a ka bërë operacione plastike

WhatsApp etiketon mesazhet e përcjellura nga përdorues të tjerë

WhatsApp etiketon mesazhet e përcjellura nga përdorues të tjerë

Moderatori i njohur i habit të gjithë, del me gruan dhe ish-të dashurën

Moderatori i njohur i habit të gjithë, del me gruan dhe ish-të dashurën

Prishtina sot përballet me SC Fola Esch, Josa dhe Dallku të matur para takimit

Prishtina sot përballet me SC Fola Esch, Josa dhe Dallku të matur para takimit

A janë të rrezikshme puçrrat e kuqe në trup? Ja çfarë thonë ekspertët

A janë të rrezikshme puçrrat e kuqe në trup? Ja çfarë thonë ekspertët

Rihanna zihet keq me të dashurin e saj Hassanin

Rihanna zihet keq me të dashurin e saj Hassanin

Fabregas mund të kalojë në Serie A si pjesë e marrëveshjes mes Chelseat dhe Napolit

Fabregas mund të kalojë në Serie A si pjesë e marrëveshjes mes Chelseat dhe Napolit

Gjyshi 87-vjeçar i ka 346 trashëgimtarë të gjallë nga 13 fëmijët e tij, 127 nipa, 203 stërnipa dhe tre stër-stërnipa (Foto)

Gjyshi 87-vjeçar i ka 346 trashëgimtarë të gjallë nga 13 fëmijët e tij, 127 nipa, 203 stërnipa dhe tre stër-stërnipa (Foto)

Një ish punonjës i Apple akuzohet për vjedhjen e sekreteve tregtare

Një ish punonjës i Apple akuzohet për vjedhjen e sekreteve tregtare

Getinjo pozon i zhveshur si Cristiano Ronaldo

Getinjo pozon i zhveshur si Cristiano Ronaldo

Rekordi i Deschamps, i pari si trajner dhe lojtar që ka arritur në finale të Kampionatit Botëror dhe Kampionatit Evropian

Rekordi i Deschamps, i pari si trajner dhe lojtar që ka arritur në finale të Kampionatit Botëror dhe Kampionatit Evropian

Kush është “Zonja Fazilet” në jetën reale

Kush është “Zonja Fazilet” në jetën reale

Çfarë i bën shëndetit tuaj reaksioni nga pickimi i mushkonjave

Çfarë i bën shëndetit tuaj reaksioni nga pickimi i mushkonjave

Zyrtare: Mahrez nënshkruan për Cityn

Zyrtare: Mahrez nënshkruan për Cityn

Moderatori ia fut duart live në transmetim, çmendet këngëtarja e njohur

Moderatori ia fut duart live në transmetim, çmendet këngëtarja e njohur

Publikohet foto e Ronaldos me presidentin Agnelli dhe menaxherin e tij Mendes pas zyrtarizmit të marrëveshjes

Publikohet foto e Ronaldos me presidentin Agnelli dhe menaxherin e tij Mendes pas zyrtarizmit të marrëveshjes