Anjeza Branka sërish bashkë me babain e djalit të saj? (Foto)

31.08.2015 16:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Anjeza Branka sërish bashkë me babain e djalit të saj? (Foto)

E më së shumti këto foto i kanë ngjallur një reagim, apo ndoshta nostalgji, ish-partnerit të saj, babait të Leanzos.

Ajo është seksi, e famshme dhe beqare, të paktën deri më tani. Është fjala për Anjeza Brankën, që kohët e fundit nuk i ka kursyer fotot hot në rrjetet sociale.

E më së shumti këto foto i kanë ngjallur një reagim, apo ndoshta nostalgji, ish-partnerit të saj, babait të Leanzos.

Prej disa vitesh këngëtarja i ka dhënë fund marrëdhënies me të, duke rindërtuar jetën nga e para.

Por prej më shumë se një viti ajo është përsëri single. Ditët e fundit, Leonardo ka qenë shumë aktiv në “Facebook”¬un e Anjezës.

Jo rrallë herë e kemi parë teksa i komenton këngëtares dhe të birit me shumë dashuri. Ngjarja na ngjalli shumë kureshtje për të marrë vesh nëse bëhet fjalë për ribashkim në horizont, apo pse jo edhe për një martesë, ashtu si miqtë e afërt po flasin.

“Bluetooth” e ka kontaktuar vetë Anjezën për ta pyetur nëse ka plane të afërta për martesë me ish¬partnerin e saj.

“Kurrë mos thuaj kurrë, nuk e kam menduar gjatë këtë, por e kam konstatuar edhe vetë që është prezent në rrjetet sociale. Nuk i dihet se çfarë do të ndodhë mes nesh, mbetet për t’u parë”, është shprehur këngëtarja duke lënë kështu gjithçka evazive.
anjeza6

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Melania vë në siklet Donald Trump, pamjet bëjnë xhiron e botës (FOTO)

Melania vë në siklet Donald Trump, pamjet bëjnë xhiron e botës (FOTO)

Robert Berisha fotografon trupin nga afër, tregon rezultatet e ushtrimeve

Robert Berisha fotografon trupin nga afër, tregon rezultatet e ushtrimeve

U tha që s’është miliardere, por blerjet e fundit e dëshmojnë të kundërtën

U tha që s’është miliardere, por blerjet e fundit e dëshmojnë të kundërtën

Ora shfaqet sërish me bikini

Ora shfaqet sërish me bikini

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës