Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë

04.04.2019 15:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë

Angelina Jolie edhe mund të kandidojë për presidente.

Aktorja Angelina Jolie aktualisht nuk e ka në plan ti futet politikës, mirëpo këtë nuk e përjashton si mundësi, transmeton lajmi.net.

“Kurrë mos thuaj kurrë. Por për momentin nuk do e bëj”, ishte përgjigja e yllit të Holliwoodit kur u pyet për këtë çështje.

Gjatë një interviste për revistën ‘People’ ajo ka treguar se tani për tani në prioritetet e saj të para është humanizmi.

Ajo tha se ndihet shumë e bekuar që puna e saj humanitare e ka ndihmuar që të njoh shumë gra të cilat sot i ka mike të ngushta./

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë

Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë

Shqipëria dhe Kosova nënshkruan marrëveshjen për heqjen e tarifave roaming me Serbinë, Bosnjen, Malin e Zi dhe Maqedoninë

Shqipëria dhe Kosova nënshkruan marrëveshjen për heqjen e tarifave roaming me Serbinë, Bosnjen, Malin e Zi dhe Maqedoninë

Australia bëhet vendi i parë në botë që dënon me burg publikimin e përmbajtjeve të dhunshme në rrjetet sociale

Australia bëhet vendi i parë në botë që dënon me burg publikimin e përmbajtjeve të dhunshme në rrjetet sociale

Versioni i ri i After Effects mund të eliminojë objekte të padëshiruara nga videot

Versioni i ri i After Effects mund të eliminojë objekte të padëshiruara nga videot

SHBA luftë produkteve të falsifikuara në internet

SHBA luftë produkteve të falsifikuara në internet

WhatsApp shton një opsion që ju shpëton nga grupet e padëshiruara

WhatsApp shton një opsion që ju shpëton nga grupet e padëshiruara

Hetuesit thonë se softueri i Boeing 737 Max ka vrarë 346 persona

Hetuesit thonë se softueri i Boeing 737 Max ka vrarë 346 persona

T-Series bëhet kanali më i ndjekur në YouTube, PewDiePie rimerr kurorën pas pak orësh

T-Series bëhet kanali më i ndjekur në YouTube, PewDiePie rimerr kurorën pas pak orësh

Snapchat do të sjellë një funksion që Facebook e ka të vështirë ta kopjojë

Snapchat do të sjellë një funksion që Facebook e ka të vështirë ta kopjojë

Facebook përfshihet nga një tjetër skandal me 540 milionë rekorde përdoruesish të ekspozuara

Facebook përfshihet nga një tjetër skandal me 540 milionë rekorde përdoruesish të ekspozuara

Balena e rrallë me ngjyrë të bardhë afrohet te sipërfaqja, besohet se është e njëjta që u pa parë para dhjetë vitesh (Video)

Balena e rrallë me ngjyrë të bardhë afrohet te sipërfaqja, besohet se është e njëjta që u pa parë para dhjetë vitesh (Video)

Huawei P30 Lite ka shijen e një flagshipi dhe çmimin e një telefoni buxhetor

Huawei P30 Lite ka shijen e një flagshipi dhe çmimin e një telefoni buxhetor

Rëndësia e vitaminës E në trupin tonë

Rëndësia e vitaminës E në trupin tonë

Përdoruesve të Twitter që u janë mbyllur llogaritë mund të apelojnë nga aplikacioni mobil

Përdoruesve të Twitter që u janë mbyllur llogaritë mund të apelojnë nga aplikacioni mobil

Microsoft Visual Studio 2019 i gatshëm për shkarkim

Microsoft Visual Studio 2019 i gatshëm për shkarkim

Dua Lipa do të jetë pjesë e filmit të ri të James Bond

Dua Lipa do të jetë pjesë e filmit të ri të James Bond