Almeda Abazi u përgjigjet hijshëm edhe sulmeve verbale ne rrjetet sociale

17.06.2020 12:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Almeda Abazi u përgjigjet hijshëm edhe sulmeve verbale ne rrjetet sociale

Aktorja shqiptare, Almeda Abazi ka vite që është zhvendosur në Turqi ku dhe gjeti dashurinë e saj të jetës, aktorin turk, Tolgahan Sayisman, me të cilin u kurorëzua në vitin 2017, njofton Insajderi.

Por jeta e saj personale, fiziku i bukur dhe karriera e saj duket se ndolli ndjenja urrejtjeje tek një ndjekëse anonime në llogarinë e saj në Instagram. Duke e quajtur ‘përfituese dhe lajkatare të neveritshme’, ndjekësja i shkroi Almedës se bashkëshorti i saj po e mban financiarisht, teksa në Shqipëri hante ‘bukë e groshë’.

“Unë nuk e di ku dreqin i ke pëlqyer atij burrit tënd me këtë fytyrë të deformuar nga plastika. Si mi i shëmtuar. Gjithë pordhë je, aman sa keni jetuar këtu në Shqipëri bukë e groshë për natë dhe tani po të mban burri mbi supe me lekët e veta. Përfituese e m*tit. Lajkatare e neveritshme. Si nuk të vjen turp. Allahu i shfarostë njerëzit si puna jote”, i shkroi ndjekësja.

Ndonëse ky mesazh agresiv edhe mund të ketë shqetësuar aktoren, Almeda iu përgjigj shumë hijshëm, po në të njëjtën kohë edhe e ekspozoi te të gjithë ndjekësit e saj.

“Ohhh, dua të shtoj një detaj. Unë akoma vdes për bukë me groshë…Por kur e shoqëron me një qepë të thatë”, shkroi Almeda. /Insajderi.com

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vdes në moshën 59-vjeçare vajza e vogël e Nelson Mandela-s

Vdes në moshën 59-vjeçare vajza e vogël e Nelson Mandela-s

Manchester United gati për finalen e madhe, rast i artë që nuk duhet shpërdoruar

Manchester United gati për finalen e madhe, rast i artë që nuk duhet shpërdoruar

5 këshilla për ta përmirësuar etikën e punës

5 këshilla për ta përmirësuar etikën e punës

8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam mësuar shumë prej saj

Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam mësuar shumë prej saj

Zidane: Përqendrimi është vetëm te Granada, kampion bëhet ai që ka më së shumti pikë në fund

Zidane: Përqendrimi është vetëm te Granada, kampion bëhet ai që ka më së shumti pikë në fund

​Ankesat ndaj gjyqtarëve të drejta, FFK urgjentisht të gjejë zgjidhje

​Ankesat ndaj gjyqtarëve të drejta, FFK urgjentisht të gjejë zgjidhje

Mourinho e do talentin premtues të Romës

Mourinho e do talentin premtues të Romës

Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Dy penallti e shpëtojnë Juventusin nga disfata e parë kundër Atalantas në 19 vjet

Dy penallti e shpëtojnë Juventusin nga disfata e parë kundër Atalantas në 19 vjet

Duka uron De Biasin për punën e re: Do të kesh gjithmonë vend në historinë tonë

Duka uron De Biasin për punën e re: Do të kesh gjithmonë vend në historinë tonë

Moti për ditën e nesërme

Moti për ditën e nesërme

Igli Tare: S’ka arsyetime, por kemi shumë mungesa në skuadër

Igli Tare: S’ka arsyetime, por kemi shumë mungesa në skuadër

Kur mund të shpallet kampion Real Madridi?

Kur mund të shpallet kampion Real Madridi?

Zidane: VAR të mos përdoret shumë shpesh

Zidane: VAR të mos përdoret shumë shpesh

“Nuk mund ta imagjinoj Barcelonën pa Messin

“Nuk mund ta imagjinoj Barcelonën pa Messin