Alketa Vejsiu nën ujrat e oqeanit, sjell pamje magjike

05.12.2018 13:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Alketa Vejsiu nën ujrat e oqeanit, sjell pamje magjike

Në mes të dimrit, një palë pushime vere do të ishin një mrekulli.

Për Alketa Vejsiun kjo është një realitet mjaft i bukur. Ajo ka zgjedhur të shkojë në Maldive për disa ditë relaksi, larg të ftohtit të vendit tonë.

Gjithçka që mund të shikoni me zili në profilet e blogereve të huaja, i ka sjellë Alketa në Instagramin e saj.

‘Në botën e njerëzve gjithçka është një rrëmujë, nën ujë është gjithmonë e më mirë’ shkruan Alketa në postimin e saj teksa është duke eksploruar thellësitë e oqeanit

 

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Alketa Vejsiu nën ujrat e oqeanit, sjell pamje magjike

Alketa Vejsiu nën ujrat e oqeanit, sjell pamje magjike

Samsung mashtron me kamerën e Galaxy A8 Star duke përdorur një foto të realizuar me DSLR

Samsung mashtron me kamerën e Galaxy A8 Star duke përdorur një foto të realizuar me DSLR

Zyrtare: Ivan Gazidis, shef ekzekutiv i Milanit

Zyrtare: Ivan Gazidis, shef ekzekutiv i Milanit

Arkeologët zbuluan skeletin bashkë me çizmet mesjetare (Foto)

Arkeologët zbuluan skeletin bashkë me çizmet mesjetare (Foto)

Chelsea i ofron pagë javore 337 mijë euroshe Hazardit

Chelsea i ofron pagë javore 337 mijë euroshe Hazardit

Park gjigant dedikuar djathit (Foto)

Park gjigant dedikuar djathit (Foto)

Pesë blerjet e ‘çmendura’ të janarit që mund ta shpëtojnë sezonin Jose Mourinhos te Manchester United 

Pesë blerjet e ‘çmendura’ të janarit që mund ta shpëtojnë sezonin Jose Mourinhos te Manchester United 

Visar Bekaj, ‘muri’ i FC Prishtinës

Visar Bekaj, ‘muri’ i FC Prishtinës

Liridon Latifi po e rigjen formën, shënon përsëri në Kupë

Liridon Latifi po e rigjen formën, shënon përsëri në Kupë

Sulmohet Quora, hakerët vjedhin të dhënat e 100 milion përdoruesve

Sulmohet Quora, hakerët vjedhin të dhënat e 100 milion përdoruesve

Rafinha do të mungojë gjashtë muaj pas operacionit në gjurin e majtë

Rafinha do të mungojë gjashtë muaj pas operacionit në gjurin e majtë

SpaceX lansoi me sukses Falcon 9, shënoi rekord duke dërguar 64 satelitë në hapësirë (Video)

SpaceX lansoi me sukses Falcon 9, shënoi rekord duke dërguar 64 satelitë në hapësirë (Video)

Valverde: E përgëzojmë Modricin, por Messi në vendin e pestë është një gjë absurde

Valverde: E përgëzojmë Modricin, por Messi në vendin e pestë është një gjë absurde

Kufjet AirPods me karikim wireless pritet të debutojnë në fillim të 2019-ës

Kufjet AirPods me karikim wireless pritet të debutojnë në fillim të 2019-ës

Joshua thyen heshtjen, uron Furyn për paraqitjen ndaj Wilder dhe shprehet i gatshëm të ndeshet me cilindo nga ta

Joshua thyen heshtjen, uron Furyn për paraqitjen ndaj Wilder dhe shprehet i gatshëm të ndeshet me cilindo nga ta

Audi do të investojë 14 miliardë euro për makinat autonome

Audi do të investojë 14 miliardë euro për makinat autonome