Aktorja e ‘Hollywood’-it e mahnitur me performancën e Ava Max

12.04.2019 17:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Aktorja e ‘Hollywood’-it e mahnitur me performancën e Ava Max

Ava Max është shqiptarja tjetër që po ngritet në shkallët e suksesit çdo ditë.

Ava Max së fundi ishte e ftuar në emisionin e njohur “Ellen DeGeneres Show”, shkruan lajmi.net.

Shqiptarja ka dhënë performancë magjike në skenën e “Ellen Show”, ku këndoi hitin e saj “Sweet But Psycho”.

Pas performancës së Ava Max, aktorja e njohur hollywood-iane, Mila Kunis i ka dhuruar asaj një përqafim, pasi mbeti e mahnitur me paraqitjen e saj.

Për ndryshe, projekti “Sweet But Psycho” deri tani ka marrë mbi 257 milionë klikime në kanalin YouTube. 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Aktorja e ‘Hollywood’-it e mahnitur me performancën e Ava Max

Aktorja e ‘Hollywood’-it e mahnitur me performancën e Ava Max

IPO e Uber mund të jetë më e madhja ndër vite

IPO e Uber mund të jetë më e madhja ndër vite

Shoqëria e pazakontë mes maces dhe gjelit që jetojnë në të njëjtin oborr (Video)

Shoqëria e pazakontë mes maces dhe gjelit që jetojnë në të njëjtin oborr (Video)

Chati mund të rikthehet në aplikacionin kryesor të Facebook

Chati mund të rikthehet në aplikacionin kryesor të Facebook

Hekuran Krasniqi dhe Genci sjellin këngën  “Nuk mundem”

Hekuran Krasniqi dhe Genci sjellin këngën “Nuk mundem”

Dështon misioni hapësinor në Hënë i Izraelit

Dështon misioni hapësinor në Hënë i Izraelit

Instagram u tregon të huajve historitë e përdoruesve

Instagram u tregon të huajve historitë e përdoruesve

Linkedin lançon butonë të ngjashëm të reagimeve si në Facebook

Linkedin lançon butonë të ngjashëm të reagimeve si në Facebook

Yahoo duhet të paguajë 118 milionë dollarë për hakimin e 3 miliardë përdoruesve

Yahoo duhet të paguajë 118 milionë dollarë për hakimin e 3 miliardë përdoruesve

Shitjet e kompjuterëve personalë vijojnë në pikiatë

Shitjet e kompjuterëve personalë vijojnë në pikiatë

Acer shndërron linjën e laptopëve të lojërave në laptopë për krijuesit

Acer shndërron linjën e laptopëve të lojërave në laptopë për krijuesit

Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)

Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)

Acer ka një monitor të ri 4K lojërash

Acer ka një monitor të ri 4K lojërash

Huawei: Teknologjia jonë po aq e sigurtë sa e të tjerëve

Huawei: Teknologjia jonë po aq e sigurtë sa e të tjerëve

Fotografia që e futi çiftin “në telashe” me ndjekësit e tyre (Foto)

Fotografia që e futi çiftin “në telashe” me ndjekësit e tyre (Foto)

Opera 60 vjen me një portofol kriptomonedhash në desktop

Opera 60 vjen me një portofol kriptomonedhash në desktop